Skocz do zawartości

Studia W Usa Za $200 Miesiecznie?


cornelai123

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma znaczenia kto bedzie placic za zmiane statusu,,moze ten obywatel a mozesz sama,,wazne aby wplacic odpowiednia sume bo inaczej podanie nie zostanie rozpatrzone...Ta oplata nie zostaje zwrocona jesli nie otrzymasz zmiany statusu...

To Ty masz wyslac papiery,wypelnic formularz a obywatel ten co ma odpowiedni dochod podpisuje Affidavit of support...

a co do zmian to oplata sie zmienila ,,jest wyzsza ale formularz zostal ten sam plus musisz dostarczyc dodatkowe papiery jak czasami prosza z miejsca pracy np ze wrocisz bo juz bylo takie cos na forum opisane

np tutaj mozesz o tym formularzu poczytac:

http://www.usa.info.pl/board/index.php?act...ghlite=%2BI-539

strona urzedowa z formularzem oraz dokumentami:

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/men...00048f3d6a1RCRD

poczytaj posty mezzi oraz tez Kariny

co do sponsora to jesli nie masz kasy to On podpisuje papier ze ma sie za co uczyc-z czego zyc itp i nie bedziesz pracowac nielegalnie a teraz spytaj sie kogos na ulicy obcego czy takie cos podpisze?a no zabardzo nie bo jesli cos nie bedzie tak z Toba to sciagna kase od sponsora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w usa wogole oni nie maja dostepu do polskiego banku wiec i tak nie sprawdza czy ta kasa tam caly czas jest czy nie?

Moga mi rodzice wplacic na konto na pare dni? zebym miala poswiadczenie ze mam pieniadze na nauke?

nie łudzmy sie polowa studentow ma sponsora tylko na papierze a sami pracuja na czarno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tak sobie nikt nie ma wgladu do kont bankowych to raz

ale moga poprosic o wykaz z Twojego konta z ostatnich miesiecy i wtedy wyjdzie ze mialas na konto przelana kase i kiedy...

jesli juz takie cos masz zrobic to tzw glowa,,niech sobie ta kasa pobiedzie na koncie dluzej niz pare dni

a to ze studenci pracuja na czarno to urzad o tym wie ale jesli Ich nie przekonasz ze tak nie bedzie to nic z tego nie bedzie i statusu studenta nie dostaniesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam takie pytanie jeszcze tylko dla wiedzy ,bo nie chce tak zrobic bo to za duze ryzyko ale taka opcja jak ktos przesiedzi wize i nie chce byc zatrzymany na granicy wiec jedzie do meksyku i udaje mu sie przejsc zielona granice po czym jedzie do polski i chce jechac do usa (wiec nie ma zakazu wjazdu ) chyba to jest podobna sytuacja do tej jak ktos nie odda tego swistka? czy sie myle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje,,,ze jesli nie beda miec swistka o tym ze opuscilas USA to moze byc podejrzenie ze nie wyjechalas o czasie ...

(wiec nie ma zakazu wjazdu )--- czy oddasz swistek czy tez nie bedzie wiadomo ze po 180 dnich do 1 roku masz zakaz wjazdu do USA na okres 3 lat,,jak od 1 rok i...masz na 10 lat....I teraz jak urzednik zobaczy w systemie ze tak bylo lub tez moze byc to zostaniesz zawrocona,,wiele osob mysli ze jak nie odda I-94 to bedzie ok i sie myla ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Masz racje,,,ze jesli nie beda miec swistka o tym ze opuscilas USA to moze byc podejrzenie ze nie wyjechalas o czasie ...

(wiec nie ma zakazu wjazdu )--- czy oddasz swistek czy tez nie bedzie wiadomo ze po 180 dnich do 1 roku masz zakaz wjazdu do USA na okres 3 lat,,jak od 1 rok i...masz na 10 lat....I teraz jak urzednik zobaczy w systemie ze tak bylo lub tez moze byc to zostaniesz zawrocona,,wiele osob mysli ze jak nie odda I-94 to bedzie ok i sie myla ...

po 180 dnia -do rokun = 3 lata

a co jak przekrocze o 60 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 180 dnia -do rokun = 3 lata

a co jak przekrocze o 60 dni?

tzn. ze nie masz zakazu, wiec jest szansa na dostanie wizy lub ponowny wjazd do USA jesli wize nadal masz, ale niestety to tylko teoria,

z punktu widzenia prawnego nic nie stoi na przeszkodzie, tylko "widzi mi sie" urzednika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. ze nie masz zakazu, wiec jest szansa na dostanie wizy lub ponowny wjazd do USA jesli wize nadal masz, ale niestety to tylko teoria,

z punktu widzenia prawnego nic nie stoi na przeszkodzie, tylko "widzi mi sie" urzednika

a ja myslalam ze nie mozna ani 1 dnia przekroczyc? to jak to z tym jest? moge przekroczyc bez konsekwencji zakazu wjazdu do 180 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...