Skocz do zawartości

Work And Travel 2010 In California


Rekomendowane odpowiedzi

No ja też jednak wolę raczej Kalifornię ;] Jeśli chodzi o te wcześniejsze zaliczenia to ja zawsze tak robiłem właśnie, że się po prostu umawiałem osobiście z wykładowcami i problemów raczej nie było.. może jakiś jeden koleś przepisowy się trafił, który wymagał aby napisać podanie o przeniesienie sesji, ale tak poza tym to wszyscy mi szli do tej pory na rękę :) Nie wiem jak będzie teraz na UJcie, mam nadzieję, że jednak tak samo heh. Także jakby co to po prostu gadaj już osobiście z wykładowcami i mów zawsze, że planujesz wziąć udział w "wymianie międzykulturowej" to tak zawsze ładniej brzmi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No luzik :) A jeszcze nie wiem nawet, na razie to raczej cały czas planuje, ale jak już miałbym podawać konkretny termin taki realny to może jakiś 25, 26 lub 27 czerwiec, no chyba, że się wcześniej obrobię z sesją :D ale to się zobaczy.. Na razie trzeba mieć jeszcze pracodawcę, żeby biuro znalazło no i właśnie ewentualnie jakieś chętne na 100 % osoby na taki wyjazd jak to już będzie załatwione to wtedy miodzio :) bo na razie to jeszcze nic konkretnego nie zostało ustalone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :) na wstepie chcialem napisac ze przymierzam sie do wat juz 2gi rok, mam nadzieje ze w tym w koncu sie wybiore, chodzi mi dokladnie o wyjazd do californi, znalazlem juz oferty do san diego, miasta znanego z pieknych plaz nad pacyfikiem, 8 pod wzgledem wielkosci w usa :) zarobki wydaja sie ciekawe ( okolo 7 - 9 $ zaleznie od pozycji ) ! Niestety zaden z moich znajomych nie jest tak zafascynowany usa by spedzic tam przyszle wakacje, czy ktos ze slaska badz okolic jest konkretnie zainteresowany taka opcja ? wiadomo ze w grupie razniej i bezpiecniej miec w kims ostoje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :) na wstepie chcialem napisac ze przymierzam sie do wat juz 2gi rok, mam nadzieje ze w tym w koncu sie wybiore, chodzi mi dokladnie o wyjazd do californi, znalazlem juz oferty do san diego, miasta znanego z pieknych plaz nad pacyfikiem, 8 pod wzgledem wielkosci w usa :) zarobki wydaja sie ciekawe ( okolo 7 - 9 $ zaleznie od pozycji ) ! Niestety zaden z moich znajomych nie jest tak zafascynowany usa by spedzic tam przyszle wakacje, czy ktos ze slaska badz okolic jest konkretnie zainteresowany taka opcja ? wiadomo ze w grupie razniej i bezpiecniej miec w kims ostoje :D

Hej :D

Ja może nie jestem ze Śląska, ale studiuje w Krakowie to już zawsze bliżej do tego regionu :D Ja też mam ten sam problem, czyli na razie brak chętnych na wyjazd do CA.. Także jakby co to ja się jak najbardziej na to pisze, tym bardziej, że jak piszesz znalazłeś już oferty pracy i to w San Diego ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z zachodniopomorskiego ale też bym się z chęcia pisała:)

witam tez jestem z zachodniopomorskiego i w tym roku przymierzam się to W&T

Celuje w Kalifornie, jak chyba większość w tym temacie.

W moim przypadku dużo będzie zależeć jak mi ustawią licencjat w tym roku. Czekam do końca tej sesji i potem już wszystko powinno się wyjaśnić.

Ale na 70% się piszę.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...