Skocz do zawartości

Work And Travel 2010 In California


Rekomendowane odpowiedzi

hej

Czasu coraz mniej więc trzeba działać. Mam pytanie czy jedzie ktoś do San Diego? jak tak to z jakiego biura? Ja chyba się na go2usa zdecyduje jezeli nadal te oferty sa aktualne...

A pytanie drugie to czy jest ktos odwazny co by chciał jechac do San Diego w ciemno, tzn Job Hunting?? Samemu nie bardzo to widze:D

ps. ktoś z zachodniopomorskiego uderza w CA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

czesc Wam, pisalem juz wczesniej na forum w sprawie kaliforni, wybieram sie do miasta niecale 30 mil od san diego, praca wydaje sie na maxa dobrze platna, mam juz zaplacone za program, rozmowa kwalifikacyjna odbywa sie za tydzien, wiec zeby zalatwic wszystko macie malo czasu. Wiem chyba wszystko co mozna sie dowiedziec na miejscu o wszystkim, jak macie pytanie piszcie pod gg 6092410. pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę to wszytko się zamotało ale ostatecznie mam potwierdzoną ofertę pracy w Santa Cruz w Californii w Amusement Park. Teraz czekam na rozmowe w sprawie wizy - prawdopodobnie pierwsza połowa kwietnia dopiero. Jade sam. Wybiera sie ktos do tego samego pracodawcy albo chociaz miasta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Byłam w San Diego dwa razy i nie polecam szukania pracy na miejscu , tym bardziej w połowie czerwca. Jest to prawie nie możliwe bez znajomości. Jeżeli chcecie jechać bez kontraktu to racze wcześniej poszukać pracy i kontaktować się z pracodawca jeszcze w Polsce, strony craigslist maja duzo ogłoszeń wiec może cos znajdziecie.

Jedyna praca która możecie zdobyć na 100% jest wożenie ludzi na rowerkach, ale jest duza konkurencja, pieniadze nie pewne. Bardzo duzo Turków zjezdza tam w połowie czerwca i zapełniają rynek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Chętnie wybiorę się na JOB HUNTING do CA (LA lub okolice), pod koniec czerwca lub poczatek lipca. Szukam kogoś kto jest już zdecydowany na CA na 100% (najlepiej jakaś dziewczyna ale może być ktokolwiek), a cała reszta jest do ustalenia. Byłam już 3 razy na WAT ale w NJ. Kontakt na meila szante@o2.pl lub gg 2986511.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam, dostaliśmy z dziewczyną oferte pracy w hotelu w Californi, konkretnie w Napa, płacą 11,5/h. Nie zapewniają mieszkania. Co myślicie na ten temat? Z tego co widziałem na craiglist ceny pokojów wachają się w okolicach 500-600$. Mamy drugą oferte, w Wisconsin w restauracji za 8 $. Co myślicie, lepiej na pierwszy raz jechać do Californi czy do Wisconsin? Prosze o sensowne odpowiedzi, chętnie wysłucham też ogólnych rad co do życia w CA. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...