Skocz do zawartości

Work And Travel 2010 In California


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam. Ja polecam BTc, jechalam juz z nimi i jadę ponownie (jednak nie do CA, wiec cięzko o tym kierunku cos mowic). Widzialam jednak w zeszłym tygodniu, ze na stronie mają jakies oferty na zachodnim wybrzeżu http://stany.pl/pl/work-and-travel-usa/pracodawcy.html . Emakopol tez podobno ma oferte w Tahoe, ale podobno tam jest bryndza od ok 2 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludzie :)

Też jestem ze Śląska (Dąbrowa Górnicza), też studiuję w Krakowie i też chcę jechać do Kalifornii :) Kiedy chcecie wyjechać? Maj? Dajcie znać, może się jakoś spotkamy w Krakowie? Ja mam 2 chętne koleżanki, ale one chcą jechać w czerwcu, a ja jak bym miała z kim to bym chętnie pojechała już wcześniej... Nie byłam jeszcze więc nie wiem które biuro jest dobre, więc chętnie bym się skumplowała z kimś doświadczonym, np. z Tobą Tomku. A planujecie też podróżować później? Pzdr Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozważam wyjazd w tym roku :) Byłem tylko raz w 2007 w Ohio z BTC, muszę przyznać że było całkiem fajnie (dużo pracy, ale wspomnienia nie zapomniane) i tak myślę że jeszcze 1 raz fajnie by było się wybrać i na maxa poimprezować, bo tutaj w kraju czeka mnie już tylko praca biurowa... Także chyba będę zbierał, parę energicznych ludzi i do boju :)

Najgorsze jest to jak sobie pomyśle ile to będzie trzeba pracować... dlatego fajnie by było trafić w dobre miejsce.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jestem ze śląska i w tym roku również planuję (po raz pierwszy) skorzystać z programu wat. Najbardziej odpowiada mi CA, także jeśli ktoś się wybiera w te okolice to dajcie znać. Mam pytanie ogólne dotyczące znajomosci języka. Jak to w rzeczywistości wygląda, czy podstawowa komunikatywna znajomość wystarczy? W ofercie pracy np. painting, jest rzeczywiście wymagana znajomość advanced...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozważam wyjazd w tym roku :) Byłem tylko raz w 2007 w Ohio z BTC, muszę przyznać że było całkiem fajnie (dużo pracy, ale wspomnienia nie zapomniane) i tak myślę że jeszcze 1 raz fajnie by było się wybrać i na maxa poimprezować, bo tutaj w kraju czeka mnie już tylko praca biurowa... Także chyba będę zbierał, parę energicznych ludzi i do boju :P

Najgorsze jest to jak sobie pomyśle ile to będzie trzeba pracować... dlatego fajnie by było trafić w dobre miejsce.

Pzdr

hej.

byłam w usa 3 razy. za kazdym razem w tym samym miejscu ( park rozrywki Valleyfair, MN ). zdarzaly sie ciezkie dni, ale ogolnie bylo super! pozwiedzalam (Las Vegas, Grand Canion, Rushmore Mount), zrobilam wielkie zakupy ( Minesota jest jedym stanem w ktorym nie ma podatku na ubrania, dlatego sa najtansze), poznalam fajnych ludzi z calego swiata.

W tym roku zatesknilam i chcialabym poleciec jeszcze raz. problem jest w tym, ze nie ma z kim. nie zalezy mi na tym miejscy, zalezy mi jedynie na firmi, zeby to bylo ccusa (zadnych problemow, wszystko zapiete na ostatni guzik). myslalam o okolicach Nowego Jorku, moze Pensylwania, albo New Jersey. jak wejdziecie na tej stronie w zakladke "baza organizatorow" a pozniej wybierzecie ccusa, nastepnie Dorney Park, to przekonacie sie jakie sa dobre opinie. I wlasnie ten park jest w tych okolicach o ktorych pisalam.

jezeli ktos chcialby jechac z osoba, ktora to przeszla na wlsanej skorze :D, czyli ma jakies doswaidczenie, chcecie po kontrakcie pojezdzic po USA, poimprezowac, to piszcie. Im wiecej tym lepiej. grunt to fajna ekipa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozważam wyjazd w tym roku :) Byłem tylko raz w 2007 w Ohio z BTC, muszę przyznać że było całkiem fajnie (dużo pracy, ale wspomnienia nie zapomniane) i tak myślę że jeszcze 1 raz fajnie by było się wybrać i na maxa poimprezować, bo tutaj w kraju czeka mnie już tylko praca biurowa... Także chyba będę zbierał, parę energicznych ludzi i do boju :P

Najgorsze jest to jak sobie pomyśle ile to będzie trzeba pracować... dlatego fajnie by było trafić w dobre miejsce.

Pzdr

hej.

byłam w usa 3 razy. za kazdym razem w tym samym miejscu ( park rozrywki Valleyfair, MN ). zdarzaly sie ciezkie dni, ale ogolnie bylo super! pozwiedzalam (Las Vegas, Grand Canion, Rushmore Mount), zrobilam wielkie zakupy ( Minesota jest jedym stanem w ktorym nie ma podatku na ubrania, dlatego sa najtansze), poznalam fajnych ludzi z calego swiata.

W tym roku zatesknilam i chcialabym poleciec jeszcze raz. problem jest w tym, ze nie ma z kim. nie zalezy mi na tym miejscy, zalezy mi jedynie na firmi, zeby to bylo ccusa (zadnych problemow, wszystko zapiete na ostatni guzik). myslalam o okolicach Nowego Jorku, moze Pensylwania, albo New Jersey. jak wejdziecie na tej stronie w zakladke "baza organizatorow" a pozniej wybierzecie ccusa, nastepnie Dorney Park, to przekonacie sie jakie sa dobre opinie. I wlasnie ten park jest w tych okolicach o ktorych pisalam.

jezeli ktos chcialby jechac z osoba, ktora to przeszla na wlsanej skorze :D, czyli ma jakies doswaidczenie, chcecie po kontrakcie pojezdzic po USA, poimprezowac, to piszcie. Im wiecej tym lepiej. grunt to fajna ekipa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...