Skocz do zawartości

Mixer Z Usa


kamilwitt

Rekomendowane odpowiedzi

wita mama zamiar ściągną z USA DJ Mixer nowy dokładnie Behringer DDM-4000 Pro Digital DJ Mixer o wartości 320 zielonych...

w związku z tym mam pytanie jakie jest cło na na ten mixer i ile ewentualnie będę musial dopłacić (watt itd)??

mixer będzie przywoziła prywatna osoba nie może wziąć tego jako bagaż podręczny.

a i mam jeszcze jedno pytanie... czy da się w jakiś sposób obejść te wszystkie procedury...?? chodzi o to żeby nie płacić wattu cła itd. byle było jak najtaniej.

link do mixera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watt? co to jest? :D chyba vat :)

a stawki procentowe na dane produkty, jak i rzeczy zwolnione z opłat masz na stronie urzędu celnego

Ja bym stawiał iż chodzi o moc urządzenia i jego użytkowanie bez płacenia za energię. W końcu takie słowo jak "watt" istnieje i jest jak najbardziej poprawne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i mam jeszcze jedno pytanie... czy da się w jakiś sposób obejść te wszystkie procedury...?? chodzi o to żeby nie płacić wattu cła itd. byle było jak najtaniej.

link do mixera

Pakujesz to bez pudełka, instrukcji i dokumentacji do bagażu i po problemie. Dokumentacje wysyłasz pocztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...