Skocz do zawartości

Wojsko W Usa


zarufka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A co z tym przydzieleniem do bazy NYC?? Nie ma wogole szansy nawet jakby zdala miedzyczasie obywatelstwo i otworzyla sobie mozliwosc wiekszego wyboru specjalizacji?

Bo chyba moze zmienic specjalnosc podczas treningu?? I jakby wybrala taka co akurat jest ona potrzebna w stanie NY czy NJ.

Sam juz nie wiem, ale z teoretycznego punktu widzenia wydaje sie to mozliwe, ale jak w praktyce to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tym przydzieleniem do bazy NYC?? Nie ma wogole szansy nawet jakby zdala miedzyczasie obywatelstwo i otworzyla sobie mozliwosc wiekszego wyboru specjalizacji?

Bo chyba moze zmienic specjalnosc podczas treningu?? I jakby wybrala taka co akurat jest ona potrzebna w stanie NY czy NJ.

Sam juz nie wiem, ale z teoretycznego punktu widzenia wydaje sie to mozliwe, ale jak w praktyce to nie wiem.

W czasie treningu nie bedzie mogla zmienic zawodu z wlasnej woli. Jak nie zda testow to po prostu dadza jej inny zawod. A bedzie przydzielona wg needs of the Army. Co prawda w czasie treningu wypelni tzw dream sheet gdzie wpisze gdzie chcialaby stacjonowac, ale na to bym nie liczyl. W wosjku nie znalem nikogo kto by dostal przydzial tam gdzie chcial. Ja chcialem w kolejnosci Niemcy, Ft Drum i Ft Knox a dostalem Ft Polk, La. Specjalnosc i miejsce stacjonowania jest najlatwiej zmienic kiedy sie odnawia kontrakt, ale przewaznie mozna wybrac jedno albo drugie. Zreszta nie bedzie siedziala w jednym miejscu dlugo, bo przewaznie co 3-4 lata dostaje sie rozkazy przeniesienia do innej bazy. Ja w czasie 8 lat bylem w 3 - Ft Polk, La, Cp Garryowen, Korea i Ft Stewart, Ga. Pamietaj tez ze lwia czesc baz Armii jest na poludniu no i licz sie z mozliwoscia ze moze byc wyslana do Koreii na rok. Problem z Korea jest to ze nie mozna zabrac tam rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki

no to Cavscout mnie pocieszyles ;)

I znowu zalamka ;/ A juz prawie zaakceptowalem ta Army. Oj mniejmy nadzieje ze bedzie miala jakies szczescie (i ja tez :)) i jednak uda sie jej cudem dostac do bazy w okolice NYC, choc z tego co napisales to moja nadzieja na to zaczyna wygasac ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki

sh...t tak tez myslalem ;/

Kurcze lipa jak nic. Wezcie cos pozytywnego napiscie wkoncu bo ciagle pod gorke i ciagle wiatr w oczy ;(

Zapytalem ja w liscie o jej MOS wiec jak sie dowiem cos wiecej to dam znac to moze cos poradzicie zeby jednak udalo sie aby trafila po AIT do NYC :) PLEASE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezcie cos pozytywnego napiscie wkoncu bo ciagle pod gorke i ciagle wiatr w oczy ;(

cos poradzicie zeby jednak udalo sie aby trafila po AIT do NYC :) PLEASE :)

1. Darmowa opieka medyczna dla niej i najblizszej rodziny. W tym opieka stomatologiczna.

2. Mieszkanie i wyzywienie na koszt pracodawcy.

3. Paycheck co dwa tygodnie.

4. Utrata miejsca pracy, lay off, zwolnienie- praktycznie niemozliwe.

5. Pracodwca pokrywa koszt studiow.

6. Znizki i rabaty dla wojska, czasem bardzo duze.

7. Kazdy kredytodawca ktory udzielil jej jakiejkolwiek pozyczki na cokolwiek na jakikolwiek procent ma teraz ustawowy obowiazek obnizenia oprocentowania do 6%.

8. Doradzctwo prawne i finansowe na koszt pracodawcy.

9. Mozliwosc podrozy i pracy w kazdym zakatku swiata.

10. 30 dni platnego urlopu rocznie.

11. Weekendy i swieta federalne wolne od pracy.

Tyle mi wpadlo do glowy na szybko. O NYC zapomnij. Nie ma bazy w NYC. Ona nie trafi do NYC. Teraz juz nie ma zadnego wplywu na przydzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...