Jump to content

odprawa ostateczna czy jeszcze nie


Pavi

Recommended Posts

Doradczy Program Imigracyjny

Z dniem 15 września 2004. na warszawskim lotnisku im. F. Chopina uruchomiony zostaje Doradczy Program Imigracyjny, skierowany do pasażerów podróżujących Polskimi Liniami Lotniczymi LOT na trasach pomiędzy Warszawą a Newark, Nowym Jorkiem i Chicago. Podróżni udający się bezpośrednio do tych portów będą mogli przejść wstępną inspekcję, która określi czy dana osoba powinna spodziewać się odmowy prawa wjazdu na terytorium USA.

Obywatele polscy posiadający ważne wizy amerykańskie mogą kierować pytania dotyczące programu inspekcyjnego na adres e-mail airportwrw@state.gov lub telefonicznie na numer 504-2200 od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00 - 16.00. Informacje udzielane na temat nowych procedur będą miały charakter jedynie ogólnych wskazówek.

Link to comment
Share on other sites

będą mogli przejść wstępną inspekcję, która określi czy dana osoba powinna spodziewać się odmowy prawa wjazdu na terytorium USA.  

Nasuwa mi sie pytanie ile to trwa bo jesli ktoś ma lot o godz. 12, a powinien być o 10 zeby pozałatwiać formalności to czy jeszcze starczy czasu na ten program?

Wiem ze takie pytania trzeba zadać na podany przez ciebie adres ale może wiecie kto go przeprowadza ,gdzie i jakie są przykładowe pytania?

Mówisz że leci happy jak go przejdzie a czy nie było takiej sytuacji ,że przeszedł tu a tam niestety zawrócili?

przykładowo urzędasy zobaczyli że człowiek bardzo chce wyjechać,poddał się inspekcji więc cynk do USA- na miejscu warto by go sprawdzić co on ukrywa.

Wyraznie napisane: "beda mogli"...

jasne ale wolę 2 razy sie upewnić bo czasami praktyka wygląda inaczej niż przepisy :?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...