Skocz do zawartości

Zasady Pobytu Na F1


Rekomendowane odpowiedzi

witam Cie UlciQ mam do Cb pytanko ilu miesieczny zamierzasz robic ten kurs języka? roczny? i ile płacisz podaj kwote prosze bo ja tez mysalem o takim kursie tyle ze musiałbym kaske uzbierac a wiem ze to nie tanie i czy jestes juz po szkole czy w trakcie? pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mam pytanie, jak skończę kurs 2 miesięczny to mogę sobie zrobić przerwę na te 60 dni i zacząć kolejny kurs? i jeszcze jedno pytanie ile trwa wyrobienie prawa jazdy na wizie studenckiej bo to chyba bardzie skomplikowane niż na zwykłej bo to trzeba jakieś podania pisać brać dokument ss że nie należy się numer i ubezpieczenie i do sekretarza stanu i dopiero można po pozytywnej ich opinii zdawać testy i jazdę. i tu pytanie ile ta papirologia może trwać bo kończę kurs za niecałe 3 tyg i nie wiem czy się wyrobię... a mogłoby się z czasu przydać prawko :blink: pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam chciałam zapytać o pewną kwestię, ponieważ zakończyłam 2 miesięczny kurs angielskiego w usa na wizie f1 i właśnie wróciłam do Polski i w związku z tym mam pytanie czy jak będę chciała wrócić na wakacjach na kolejny kurs to jak to wygląda czy wybierając tą samą szkołę muszę znowu iść do ambasady po nową promesę czy na tej co mam mogę wlecieć i nie będzie to problemu i tylko nowe i-20 muszę mieć bo to na każdy kurs trzeba mieć, bo będąc teraz nie przekroczyłam czasu jaki mogę być w usa i nie miałam problemów bo miałam wyrobione w szkole tyle godzin ile powinnam mieć, czyli dotrzymałam wszelkich warunków przebywania na wizie f1. Mam też pytanie czy jeśli bym zmieniła szkołę to musiałabym iść do ambasady bo na tej promesie to wlecieć już do innej szkoły chyba nie mogę bo ona jest wystawiana na indywidualną szkołę a nie ogólnie na naukę?? i ostatnie chyba pytanie ale już z takich bardziej kombinatorskich, czy jeśli jest tak jak myślę że jeśli załatwię sobie i-20 z tej samej szkoły co teraz byłam i wlecę do usa na tej promesie co już mam to czy przed rozpoczęciem kursu mogę załatwić sobie inne i-20 z tańszej szkoły i tam chodzić czy jak ma się już jedno i-20 to czy drugiego w tym samym czasie do innej szkoły nie da się załatwić?? :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tansza szkola ale czy prawdziwa oraz czy nie ma jej na liscie urzedu ze cos jest nmie tak znia a wtedy nie szkoda bedzie Ci tej wizy w paszporcie bo nie kazda tania szkola jest na rejestrze ale sa takie a wtedy...

co do wlotu to masz miec wazny paszport,wazna wize F1 z literka M i nowy i-20

to dobrze ze na czas wyjechalas ;)

z tego co napisane bylo na forum to mozesz miec wize wydana na tzw stara szkole a miec nowe i-20 i tam leciec .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie, to skoro mogę wyjechać na tej samej promesie bo mam ją wystawioną na 5 lat do tej samej szkoły to jeśli przykładowo pojadę na kurs raz jeszcze a po skończonym kursie zmienię szkołę - zrobię transfer do innej to czy wszystko będzie ok z moją wizą? czy jeśli po transferze będę chciała wrócić do kraju to pewnie nie zostanę już po raz kolejny wpuszczona na terytorium usa? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majac wize na 5 lat z literka M bedziesz wpuszczona wiele razy ale czy Cie juz urzednik wpusci to inna sprawa bo wiza bedzie do tego wazna ale wtedy znow musisz miec nowe i-20 ;) chyba ze sie postarasz o wize turystyczna to wtedy pojedziesz jako turystka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...