Skocz do zawartości

Drugi Raz Po Wize Turystyczna


mariuszusa

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim. Mam pytanie o wize turystyczna a wiec 6 lat temu dostalem w konsulacie promese na trzy miesiace w dns napisalem ze na 3 tygodnie lece ,wtedy bylem po maturze nie mialem pracy bylem kawalerem i zapisalem sie na studia ktore przerwalem po powrocie z usa i pan konsul przyznal mi bez problemu promeske na trzy miesiace polecialem do usa wize dostalem na pól roku w usa bylem piec miesiecy i dwa tygodnie muj pobyt byl tak dlugi ze wzgledu ze mialem problemy zdrowotne nie jakies powarzne no ale byly i musialem szybko porobic badania za wszystko placilem a bylo tego ponad tysiac $ tak ze rachunek za szpital jest zaplacony od 5 i pól roku jestem w polsce miedzy czasie bylem pare razy za granica na wakacjach (europa) obecnie jestem zonaty mam 2 dzieciaków w miare dobra prace nie jakas super platna no ale okolo 2000 pln zarobie troche oszczednosci na koncie ps mam pytanie czy jezeli bylo sie w usa taki dlugi okres czasu to moge miec problemy z nastepna wiza , czy jest ktos na forum kto po 6 miesiecznym pobycie lub przedluzeniu wizy turystycznej w usa dostal kolejna promese prosze o pomoc dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy miał podobną sytuacje. Dostał odmowe, choc wizy praktycznie nie przesiedział, konsul miał pretensje że w aplikacji pisał o miesięcznym pobycie a siedział cztery. Nie pomogło tłumaczenie że na lotnisku miał wbite na 6 miesięcy. Po roku poszedł jeszcze raz i bez problemu dostał promese na 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja nie dostalem vizy bo zona deklarowala 3 tyg . a byla w USA 5 mies.Na lotnisku wbito jej 6 mies. Konsol w Krakowie podczas mojej wizyty poprosil o paszport zony . Posprawdzal , przepytal mnie i odprawil zkwitkiem mowiac ze zona deklarowala 3 tyg a byla 5 mies. i ze go nie przekonalem co do deklarowanych intencji. Nastepnie vizy odmawiano mi przez nastepne 3 lata, Skladalem co roku o vize.W konsulacie maja jakies swoje notatki w komputerze i to blokowalo moje starania.Doszedlem do wniosku ze kazdy pretekst jast dla nich dobry zeby dac odmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariuszusa masz ten plus ze placiles za rachunki i wez je na rozmowe wrazie czego...nastepny plus ze starasz sie o wize po 5 latach ale co nie oznacza ze wize na 100% dostaniesz....takie przedluzenia nie sa mile widziane w Ambasadzie i teraz jak przekonasz Konsula ze teraz tego nie zrobisz tzn na czas wrocisz to wize otrzymasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...