Skocz do zawartości

Wiza K-1 A Powrót Do Kraju


gnievek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wszystko sie udalo, dostałam wize K1, poleciałam do US, wjechałam bez najmniejszych problemów ale nie wyszłam za mąż.

Wróciłam do kraju 13 stycznia. Moje 3-miesieczne pozwolenie na pobyt bylo do 12 stycznia na I-94 ale nie moglam zmienic daty wylotu ze wzgledow finansowych. Czy moj jednoniowy overstay jest dla mnie imigracyjnie grozny? Chcialam sie ubiegac o wize turystyczna...

Dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niby zakazu nie masz wlotu ale bedziesz musiala sie tlumaczyc dlaczego to bylo 1 dzien

masz ten plus ze nie zostalas dluzej i wylecialas jednak....znam taki przypadek ze dziewczyna na czas wyleciala i dostala wize turystyczna a inna znow nastepna wize k-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! wszystkich serdecznie i spiesz z rada w sprawie wizy K-1 --wrocilam z USA do Polski(sytucja rodzinna ) w trakcie trwanie wizy tj , ww trakcie waznosci tych 90 dni ,myslam wraz z narzeczonym ze stracilismy nastepne co najmniej pol roku na cala ponowna procedure w sprawie K-1. Otoz pragne wszystkich poinformowac iz jest mozliwosc powrotu do USA jesli jest nie przekroczony termin tych 90 dni od daty pierwszego wjazdu do USA. cyt -.Posiadacze K-1 MOGĄ opuścić U.S.A. w ciągu okresu jej ważnosci i powrócić, zgłaszając się w ambasadzie, która wystawiła wizę i uzyskać nową wizę K. Nowa wiza K-1 będzie miała tę samą datę ważności co wiza oryginalna; np. nie można jej w ten sposób przedłużyć. -- Wizy K są wydawane na jeden wjazd i na okres 6-ciu miesięcy. Jeżeli beneficjent powrócił za granicę przed zawarciem małżenstwa, urzędnik konsularny może wystawić nową wizę K o ile okres ważności nie przekroczy 90-tego dnia od daty pierwotnego przyjęcia cudzoziemca na oryginalnej wizie K 1, o ile również wnioskodawca i beneficjent wciąż zamierzają i są uprawnieni do zawarcia małżeństwa. Po 90-tym dniu, o ile nie uzgodniono tego z INS przed wyjazdem waszego narzeczonego, będziecie musieli rozpocząć załatwianie wizy K od początku. -------- tak tez stalo sie w moim przypadku dostlam ponownie wize K-1 ( oczywiscie nowa oplata,nowe badania lekarskie,nowe swiadectwa ,nowe poswidczenia majatkowe narzeczonego iz jest w stanie mnie utrzymac i list od narzeczonego ze nadal pragnie ozenic sie ze mna,moze byc e-mail do ambasady ) z tym ze wiza jak pisza jest ograniczona juz biegnacym czasem tak wiec waznosc mej wizy jest tylko do 13 lutego ---wylatuje 31 styczna 2010---zycze wszystkim powodzenia--aneri

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...