Skocz do zawartości

Polska Telewizja W Usa? Www.lovepol.com?


aniaania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Piszę z pytaniem, czy zna ktoś sposób na oglądanie polskich stacji tv poza granicami kraju??Wyjezdzam na jakis czas i potrzebuję dostępu do polskiej TV a ze względu na ruch nie kupię satelity czy tym podobnych. Znalazłam stronę www .lovepol.com na której można oglądać polską telewizję przez internet- Ale nie mogę sprawdzić jak działa, bo program nie puszcza sygnalu do Polski, a ja fizycznie jestem jeszcze w Polsce. Może ktoś sprawdzi lovepol.com dla mnie, czy to w ogole działa, czy moze to kolejna podpucha, jakich w necie jest wiele?

Na stronie jest program WebTV na okres probny, 3 dni za darmo (potem trzeba placic za PIN). Sprawdzilam aplikacje programem antywirusowym i jest czysta. Tyle wiem, ale tv mi się nie pokazuje z powodów podanych wyżej. Jeśli ktos bylby na tyle chetny do sprawdzenia, bylabym niezmiernie wdzieczna. :)

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 tygodnie później...

mozna kupic cos w rodzaju:

- Slingbox

- Hava TV

- Pinnacle PCTV To Go <- do tego mozna wgrac oprogramowanie z Hava, to jest tak naprawde to samo urzadzenie co Hava, ma poprostu inne oprogramowanie

urzadzenie musimy zainstalowac w domu w Polsce, podpiac do Internetu.

Na komputerze, na ktorym chcemy ogladac wystarczy zainstalowac program, zalogowac sie na pudelko i ogladac. Co ciekawe wiekszosc z tych urzadzen moze byc z powodzeniem w sieciach z prywatnymi adresami IP.

Oczywiscie trzeba miec, lacze na normalnym poziomie. Duzym plusem jest to, ze jesli w domu w Polsce mamy np. kablowke i na niej mase kanalow, to mozemy je wszystkie ogladac w USA.

Koszt urzadzenia, bez oplat co miesiac. Osobiscie uzywam od ponad dwoch lat i nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie, ale to urzadzenie jest wielkosci dwoch starych kaset VHS, moze nawet nie, oczywiscie uruchamia sie je zdalnie przez internet wiec nie musi byc wlaczone non stop

taka dodatkowa rzecz o ktorej nie wspomnialem - mozna za posrednictwem tego urzadzenia sterowac dowolnym urzadzeniem jak nagrywarka DVD itp. ja dawniej czesto nagrywalem rozne filmy i programy TV w Polsce na nagrywarke HDD i ogladalem pozniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

www .lovepol.com

Super to działa ale 3 dni za darmo później trzeba płacić .

Czy zna ktoś darmowy program, ze jest TVN, Polsat, TVP 1. TVP 2 itd

Że oglądasz wszystko "na żywo", nie tylko wybrane seriale.

Fajny program za darmo to IPLA . Można oglądać wybrane seriale, teleturnieje itd z Polsatu. Za darmo. Aktualizowane są praktycznie na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...