Skocz do zawartości

Polska Telewizja W Usa? Www.lovepol.com?


aniaania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 5 miesięcy później...
Witam wszystkich! Piszę z pytaniem, czy zna ktoś sposób na oglądanie polskich stacji tv poza granicami kraju??Wyjezdzam na jakis czas i potrzebuję dostępu do polskiej TV a ze względu na ruch nie kupię satelity czy tym podobnych. Znalazłam stronę www .lovepol.com na której można oglądać polską telewizję przez internet- Ale nie mogę sprawdzić jak działa, bo program nie puszcza sygnalu do Polski, a ja fizycznie jestem jeszcze w Polsce. Może ktoś sprawdzi lovepol.com dla mnie, czy to w ogole działa, czy moze to kolejna podpucha, jakich w necie jest wiele?

Na stronie jest program WebTV na okres probny, 3 dni za darmo (potem trzeba placic za PIN). Sprawdzilam aplikacje programem antywirusowym i jest czysta. Tyle wiem, ale tv mi się nie pokazuje z powodów podanych wyżej. Jeśli ktos bylby na tyle chetny do sprawdzenia, bylabym niezmiernie wdzieczna. :)

Ania

Www.lovepol.com? działa nieźle (miałem 3 dni za darmo) ale musisz mieć szybki internet i abonament jest dość drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna kupic cos w rodzaju:

- Slingbox

- Hava TV

- Pinnacle PCTV To Go <- do tego mozna wgrac oprogramowanie z Hava, to jest tak naprawde to samo urzadzenie co Hava, ma poprostu inne oprogramowanie

urzadzenie musimy zainstalowac w domu w Polsce, podpiac do Internetu.

Na komputerze, na ktorym chcemy ogladac wystarczy zainstalowac program, zalogowac sie na pudelko i ogladac. Co ciekawe wiekszosc z tych urzadzen moze byc z powodzeniem w sieciach z prywatnymi adresami IP.

Oczywiscie trzeba miec, lacze na normalnym poziomie. Duzym plusem jest to, ze jesli w domu w Polsce mamy np. kablowke i na niej mase kanalow, to mozemy je wszystkie ogladac w USA.

Koszt urzadzenia, bez oplat co miesiac. Osobiscie uzywam od ponad dwoch lat i nie narzekam.

Jak masz kablowke to jest proste, gorzej jak masz cyfrowa tv i dekoder to tego, wtedy musisz ogladac to co inni-chyba sie sie myle...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam strone www.imb-plus.tv - abonament jest USD $5.99 miesiecznie i jest TVN24 na zywo, reszta jest opozniona na czas Amerykanski (ustalic sobie mozna na Eastern, Central i tak dalej) TVN24, TVP sport, TVP kultura, Ale kino, TVPuls, TVN7, Planete, ja juz mam z pol roku i jestem zadowolona :) moi rodzice tez maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to od paru dni i tez bardzo sobie chwale:) Mozna by marudzic ze kanalow za malo itp ale w porownaniu do podobnego lovepol czy tvpolonia i polwizjera cala konkurencja sie nie umywa. $6 miesiecznie to na prawde niewiele a jak ktos ma ochote moze poogladac np rosyjska telewizje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...