Skocz do zawartości

Miedzynarodowe prawko.....koszmanie brzydkie!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
kubakj jak kto mozna wyrobic miedzynarodowe prawo jazdy w USA dla majacego aby wize turystyczna?

Tak. Poszukaj w googlach albo idz do agencji na Greenpoincie. Miedzynarodowe mozna przez internet, tylko trzeba skan zdjecia, podpisu i prawka z jakiegos kraju trzeba. Mozna walnac adres z USA. Przerabiane przeze mnie i zarejestrowany samochod i ubezpieczony na mnie (chociaz drozej niz na amerykanskie prawko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubakj jak kto mozna wyrobic miedzynarodowe prawo jazdy w USA dla majacego aby wize turystyczna?

Tak. Poszukaj w googlach albo idz do agencji na Greenpoincie. Miedzynarodowe mozna przez internet, tylko trzeba skan zdjecia, podpisu i prawka z jakiegos kraju trzeba. Mozna walnac adres z USA. Przerabiane przeze mnie i zarejestrowany samochod i ubezpieczony na mnie (chociaz drozej niz na amerykanskie prawko)

A możesz znależć dla mnie linka jak to zrobic w Chicago? Bede wdzieczna :D I zcemu ubezpieczenie droższe? Nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

hej

czyli z tego co rozumiem: biore nasze polskie unijne prawko+ dowod+ 30 zlotych czy tam iles i ide gdzie? zeby mi zrobili to prawko miedzynarodowe?do jakiego urzedu?i czy musi to byc urzad w miescie w ktorym jestem zameldowana??dzieki za odpowiedz. a w satanch ile kosztuje wyrobienie takiego miedzynarodowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubakj jak kto mozna wyrobic miedzynarodowe prawo jazdy w USA dla majacego aby wize turystyczna?

Tak. Poszukaj w googlach albo idz do agencji na Greenpoincie. Miedzynarodowe mozna przez internet, tylko trzeba skan zdjecia, podpisu i prawka z jakiegos kraju trzeba. Mozna walnac adres z USA. Przerabiane przeze mnie i zarejestrowany samochod i ubezpieczony na mnie (chociaz drozej niz na amerykanskie prawko)

A możesz znależć dla mnie linka jak to zrobic w Chicago? Bede wdzieczna :) I zcemu ubezpieczenie droższe? Nie rozumiem.

http://ida.com.ua/index_en.phtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...