Skocz do zawartości

Legalizacja Pobytu W Usa


ewelus171

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie dotyczace legalizacji pobytu w usa. Obecnie jestem w stanach na wizie turystycznej jestem niedlugo dopiero drugi miesiąc. Spodobalo mi sie tutaj i chciałabym z czasem zaleglizowac moj pobyt i mojego chlopaka ( razem przylecielismy , jest w takiej samej sytuacji jak ja tzn po liceum ) Mam pytanie jakie mamy mozliwosci legalizacji pobytu ? 1. szkoła i wiza studencka' 2.Sponsoring tez moze byc ? Proszę o porady wrazie czego napisze wszystkie informacje jakie beda potrzebne , pozdrawiam

dodaM ze jestesmy osobami mlodymi zaledwie nie cale 20 lat jesli to jakos polepsza nasza sytuacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiek zwieksza jakies szanse :) moim zdaniem tylo pogarsza bo nie dosc ze nie masz dobrego wyksztlacenie(jestes na jednym z etapow). najlepiej pojsc na studia tylko to kosztuje. tak jak napisal poprzednik wiza studenka nie jest wiza imigracyjna pozwala ci utrzymac status legalnosci ale wiecznie przeciez sie nie bedziesz uczyc. zarowno szkoly jezykowe a przede wszystkim studia kosztuja. sam mam zone ktora utrzymuje status studencki(CUNY) bo sponsoruje ja na GC.jest to koszt blisko 10 tys $ wiec sama widzisz. kredyt w szkole to koszt kredytu rezydenta X2. szukaj pracodowcy ktory chcialby cie zatrudnic abys ktorys z was dostal wize pracownicza a pozniej GC ale z gory uprzedzam to czasochlonne i bardzo drogie. jak masz szanse to wracaj do polski skoncz studia a w polsce zalatwiaj sobie sponsora na wize pracownicza jak juz bedziecie miali jakis zawod. wasz sen a ameryce moze sie oddali na jakis czas a przemyslane decyzje moga zaowocowac lepszym starem na obcej ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem studentką i uczę się zaocznie w olsztynie na uwm <socjologia>

to jestes studentka czy tez po liceum?bo jedno nie ma nic wspolnego z 2 ...

poczytaj forum o sponsorowaniu pracowniczym lub tez mozecie wziasc slub na papiery a po jakims czasie wziasc rozwod i pobrac sie 2 razem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez urazy sly6 a twoje "rady" dla tych mlodych osob sa nie na miejscu.Po pierwsze oboje sa na wizach turystycznych,po drugie sa mlodzi i tak naprawde to jeszcze nie maja zadnego konkretnego wyksztalcenia,tak ze sponsorowanie pracownicze odpada,a po trzecie dawnie im "rady" ze moga wziac slub dla papierow jest idiotyczne,bo dobrze wiesz jak sie koncza takie sprawy(lacznie z deportacja i strata pieniedzy)mam nadzieje,ze zdajesz sobie sprawe z tego co piszesz,bo pamietaj jeden potraktuje to z przymruzeniem oka, a ktos inny moze wziac sobie te"rady" do serca.tak a nie inaczej dobrymi radami wybrukowane jest pieklo.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia i reszta swiata.

Zarowno Sly jak i wielu na tym forum (ME TOO) chce pomoc ale nie ma pomocy na glupote.

Nie ma mozliwosci zalegalizowania pobytu jesli masz 20 lat jestes na wizie turystycznej i chcesz pozostac legalnie w USA.

Myslenie wielu uczestnikow tego forum jest ponizej wspolczynnika inteligencji glowki salaty dlatego jesli odpowie sie realnie jest sie traktowanym o ty jestes niegrzeczny o zlosliwy o wszystkie mozliwe epitety jakie mozna przypiac.

GET REAL

Podajac cukierkowe odpowiedzi ze mozna i to proste zyskujesz lepsza opinie, niz gdy powiesz realistycznie "to jest trudne" badz nie do zalatwienia przez lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuzia po 1 ewelus nie jest na tym forum 1 dnia wiec cos tam pewnie czytala, a jesli nie to teraz moze o tym poczytac

po 2 jesli ma sie dobre osoby kolo siebie to taki slub przejdzie jesli ma sie odpowiednie osoby bo ze jest to ryzyko to racja ale mozna te ryzyko zmiejszyc wiec dlatego o tym napisalem...

a tak z realnego zycia to jak poczyta o sponsorowaniu przez prace to cos moze znajda dla siebie,,przeciez takie opiekunki dla dzieci tez mozna sponsorowac jesli sie wie ,,o tym pisala Karina

ps szkoda ze nie znalem w latach 90-tych takiego forum i osob bo wtedy nikt by mnie tak latwo nie oszukal-nie okantowal lub tez znalazlbym wyjscie a tak trzeba bylo sie opierac na roznych osobach i jak wyszlo to nie bede wspominac

zuzia moga byc nie ma miejscu ale takie jest forum i kazde inne i raz dostaniesz odpowiedz lepsza innym razem gorsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...