Skocz do zawartości

Czy ktos ubiegal sie o wize do USA w Londynie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dziekuje za odpowiedzi...

Trudno bedzie mi jednoznacznie udowodnic chec powrotu do Londynu(gdyz obecnie przebywam w tym miescie).Oczywiscie na poczatek przede wszystkim nalezalo by przedstawic wyciag z konta bankowego (chodz memu koledze to w niczym nie pomoglo) no i zaswiadczenie z pracy o urlopie.Jednak nadal watpie w otrzymanie wizy...dodam iz chcialabym poleciec na okres ok.2 tygodni ,max.3 tyg. zwiedzic ten piekny kraj.Coz...ryzyk fizyk :lol:

Musze przemyslec jeszcze kilka kwesti odnosnie "dowodow" na powrot do UK.

Dziekuje i pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :]

in good shape

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do: in good shape

jak wiza? zalatwiles juz cos w tej sprawie?

interesuje mnie dokladnie to samo. chce pojechac po prostu na 2 tyg na wakacje. mam stala legalna prace w uk, mam konto, karty kredytowe itp.

daja wize w Londynie czy beda robic problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj Ela,

W sprawie wizy jeszcze nic nie zalatwialam.Planuje wyjazd do USA na wrzesien(rowniez tylko na 2-3 tyg.).Narazie nie mam czasu sie tym zajac poniewaz pracuje double.Wydaje mi sie jednak,ze Polak ubiegajacy sie o wize do USA w UK to rzadkosc wiec moze warto sprobowac w UK.W jakim miescie mieszkasz?

Pozdrawiam i odezwe sie w krotce.

in good shape :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wize do usa chcemy tylko na wakacje (2 tyg we wrzesniu) wiec mam nadzieje ze nie beda nam robic problemow. tym bardziej ze w chwili obecnej mam wiecej 'bonds' z uk niz z pl (np. employment)

25 maja mamy interview... juz sie stresuje. a potem trzeba czekac 5 dni lub dluzej.

od stycznia mieszkam pod Londynem w Weybridge, Surrey, poł-zach od Londynu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Elu,

Nie stresuj sie! na pewno otrzymacie wizy,bede trzymac kciuki.Wez wszystkie dokumenty z pracy-o tym ze jestes zatrudniona,wez nin(national ins. nb.)-jesli masz, wyciag z konta bankowego i usmiech :) a jestem pewna ze Wam sie uda!

Napisz koniecznie jak poszlo :]

pozdrawiam z Ldn

in good shape

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...