Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czy ktos moze mi powiedziec czy wszystko jest ok

otorz wrocilam ze stanow do pl na lotnisku wyrwali mi ta karteczke ale nie wstawili zadnej pieczatki do paszportu ze wrocila ,czy to normalne? nie bede miala problemow z ponownym wjazdem? czy powinna byc pieczatka ze wrocilam tego i tego dnia, bilet powrotny juz wyzucilam wiec sie troche martwie

czy jesli oddalam ta kartke I-cos tam to jest wszystko ok i nie mam sie czym martwic ,czy oni maja mnie w komputerze ze opuscilam stany zjednoczone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem że prawdopodobnie nie pisze w odpowiednim wątku, ale mam pytanie moja corka stara sie o wize turystyczna, na spotkanie z konsulem idzie wraz ze swoją siostra obywatelką czy w takim razie obywatel USA rownież musi umawiac sie na to spotkanie czy moze wejsc razem z osoba ubiegająca się bez wcześniejszego ustalania terminu ?? Zgory dziękuje za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halina tej osoby nie wpuszcza na rozmowe,,jedynie moze pujsc Ona do sekcji dla obywateli ..

cornelai masz moze karty pokladowe?nie stawiaja pieczatek ze sie wylatuje a jedynie zabieraja te karteczki..i teraz w duzej wiekszosci takich przypadkow to jest odnotowane a jesli nie jest to po to masz karty pokladowe-bilety aby wrazie czego pokazac na granicy ze na czas wrocilas...

poczytaj na stronie Ambasady w temacie zwrot I-94 kiedy i czy mozesz pisac do USA w tej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...