Skocz do zawartości

Nielegalny Pobyt + Poród


Anarion

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, gdzie wrzucić ten wątek, więc piszę tutaj:) Mam nadzieję, że nie powtarzam wątku...

Zastanawia mnie taka sytuacja: co się dzieje, gdy kobieta, która jest w USA nielegalnie, trafia do szpitala i rodzi dziecko? Czy szpital informuje immigration? Czy ta kobieta zostaje automatycznie deportowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinna byc i byc moze juz wkrotce bedzie jesli nie placi za to

Tak robia meksykanskie kobiety i przez to zachwaszczaja ten kraj

nie dlatego ze rodza

dlatego ze rodza na koszt podatnika amerykanskiego i w takim duchu wychowuja te dzieci

ze nalezy zyc na rzecz kogos innego jak sie daje

to jest mentalne zachwaszczanie pokolen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale jak np. ta kobieta ma pieniądze (bo np. jej facet jest legalnie i pracuje czy cokolwiek innego) i chce zapłacić za ten poród?

Chodzi mi o samą procedurę, tzn. czy jak kobieta rodzi w szpitalu to już na pewno dobiorą się do niej immigration.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale jak np. ta kobieta ma pieniądze (bo np. jej facet jest legalnie i pracuje czy cokolwiek innego) i chce zapłacić za ten poród?

Chodzi mi o samą procedurę, tzn. czy jak kobieta rodzi w szpitalu to już na pewno dobiorą się do niej immigration.

NIe. Sporo kobiet z nieuregulowanym statusem rodzi i nadal pozostaja w kraju. Szpitale chyba nie maja procedur dot. raportowania nielegalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodzenie dziecka w tym kraju daje taki przywilej (ktory naprawde nie jest przywilejem dlatego ze zrobil sie bardzo powszechny) ze dziecko ma obywatelstwo automatycznie.

Poniewaz zachwaszczacze naduzywaja tego przywileju

politycy zaczeli sie burzyc i wiele razy deportuja z dzieckiem bo jak male dziecko zostanie samo. musi byc z matka. kiedys tego nie robili wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"powinna byc i byc moze juz wkrotce bedzie jesli nie placi za to

Tak robia meksykanskie kobiety i przez to zachwaszczaja ten kraj

nie dlatego ze rodza

dlatego ze rodza na koszt podatnika amerykanskiego i w takim duchu wychowuja te dzieci

ze nalezy zyc na rzecz kogos innego jak sie daje

to jest mentalne zachwaszczanie pokolen "

Jak ktos nie wierzy to zapraszam do LA, tutaj zachwaszczanie nalezy do normy 5-10 dzieci to nic nadzwyczajnego....

Masakra, ten kraj idzie w naprawde zlym kierunku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostaja renty ale nie osoby a te dzieci bo sa obywatelami USA i wiele osob takie cos wlasnie wykorzystuje ,,bo jak nie mozna pomoc obywatelowi USA

a co do rodzenia to narazie nie slyszalem aby kogos deportowali ze szpitala zaraz po urodzeniu dziecka lub tez przed...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...