Skocz do zawartości

Mam Takie Pytanie


cornelai123

Rekomendowane odpowiedzi

otorz czy kraje ktore maja zniesione wizy moga podrozowac do usa nieograniczona ilosc razy i ile moga tam zostac? bedac w usa zauwazylam ze jest duzo koreanczykow ktorzy jezdza do meksyku tylko po to by odnowic status ale oni nie maja wiz wiec chyba nie maja problemow tak jak my polacy gdybysmy pojechali do meksyku by wjechac na nastepny dzien znowu, ale wlasnie duzo osob z krajow gdzie jest porozumienie dotyczace wjazdow do usa przebywaja tam po 5 lat wyjezdzajac tylko za grnice na 1 dzien ..

o co w tym chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otorz czy kraje ktore maja zniesione wizy moga podrozowac do usa nieograniczona ilosc razy i ile moga tam zostac?

Tak, nie ma ograniczen ile razy moga oni odwiedzic USA, maksymalny czas pobytu - do 90 dni.

bedac w usa zauwazylam ze jest duzo koreanczykow ktrorzy jezdza do meksyku tylko potoby odnowic status

Zechcialabys zdefiniowac okreslenie "duzo"?

o co w tym chodzi?

Gdybys pisala po polsku latwiej byloby sie zorientowac "o co w tym chodzi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie ma ograniczen ile razy moga oni odwiedzic USA, maksymalny czas pobytu - do 90 dni.

woooow to maja raj !!! kiedy nam zniosa te cholerne wizy

Zechcialabys zdefiniowac okreslenie "duzo"?

mieszkam w koreatown i mam duzo znajomych i opowiadali mi ze jada do meksyku co jakis czas lub do kanady i wracaja i tak zyja nawet po 5 ,6 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak.Skoro wlatują do USA niby jako turyści z Korei,mają czas 90 dni.Gdy przekroczą ten czas to są chyba już nielegalnie nie??A jak wyjadą na 1 dzień np do Kanady to już chyba ich nie powinni wpuścic??Chyba że to jest tylko tak na lotniskach dokładnie sprawdzane.Ale nie możliwe że są tam legalnie bo to są wizy turystyczne.Nie mają SSN itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem że nie da się robic takich numerów opuszczając USA do ościennych krajów, ale mogę sie mylic. Poza tym, decyzje zawsze podejmuje urzędnik na granicy i NIGDY nie masz pewności że zostaniesz do kraju wpuszczony. No chyba że faktycznie mają w systemie straszny bajzel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj nie chodzi o tzw bajzel a jak wypadasz na granicy

i nie jest tak znow ze Koreanczycy tak sobie lataja od 5 lat...ktos tutaj mowi nie prawde:

to jest dopiero od 2008 roku

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/usa-moze-...-rok_79054.html

a czy tak mozna robic?oczywiscie ze tak ale sami zobaczcie jaka maja renome Koreanczycy a jak Polacy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...