Skocz do zawartości

Pytanie Odnośnie Ds 156


Rekomendowane odpowiedzi

Moje ostatnie pytanie wiec prosze o odp :)

Opowiem Wam cala historie bo tak bedzie najlepiej zebyscie wszystko zrozumieli. A wiec tak : Pochodze z Podlasia z malej miejscowosci. Staralem sie o wize w Warszawie 2 razy i za kazdym razem z negatywnym skutkiem wiec postanowilem w tym roku starac sie o wize w konsulacie w Krakowie. Specjalnie musialem sie zameldowac u rodziny w Krakowie oraz zapisac sie do szkoly zeby miec jakis papier ze sie ucze. Z czasem poznalem dziewczyne ktora ma ojca ktory ma dosc duza firme przewozowa na podlasiu. I teraz glowny moj problem. Czy wpisac we wniosku DS 156 , ze sie ucze czy wpisac ze pracuje ? Jesli bym wpisal ze pracuje to bym musial podac nazwe firmy i adres ktora znajduje sie na podlasiu, a ja jestem zameldowany w malopolsce wiec to chyba troche nie logiczne ?? Tym bardziej nie moge wpisac ze sie ucze i pracuje, bo wtedy to wiadomo ze byloby to klamstwo bo to za duza odleglosc zeby pogodzic te dwie rzeczy ze soba. Wiec moim zdaniem najrozsadniejszym rozwiazaniem jest wpisanie jedynie ze sie ucze. Co Wy o tym sadzicie?? Jutro o 9.00 mam do konsulatu w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...