Skocz do zawartości

I 512l Advance Parole


czypar

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanie - jestem w trakcie procesu o zielona karte, jeszcze przed swietami bozego narodzenia wyslalam papiery, w tym forme i - 131 - pozwolenie o podrozowanie, w czesci w ktorej podaje sie daty podrozowania wpisalam ze chcialabym opuscic kraj (usa) po 19 marca 2010 na 3 tygodnie...dzis dostalam approvment...i stad moje pytania...

1. czy konieczne musze wyjechac w terminie ktory zglosilam na formie i-131 tzn 19 marca na 3 tyg? co jezeli nie wyjade?

2. co z i-94? wypelniajac dokumenty na gc w poszczegolnych formach wpisalam numer z i-94 jezeli przekrocze granice usa bede musiala oddac te i-94 ktore aktualanie posiadam i dostane nowe w momencie powrotu - czy to nie skomplikuje moich papierow? dwa rozne i-94

3. czy moze sie zdarzyc sytuacja ze w momencie kiedy ja bede przebywala w polsce przyjdzie list z zaproszeniem na interview? a mnie nie bedzie? czy urzad imigracyjny np wysle takowe zaproszenie(jezeli sie wszystko dobrze sie potoczy) po terminie jakim zglosilam w i- 131. wiem mozecie powiedziec ze interview nigdy nie jest wyznaczane na kolejny dzien tylko czeka sie kilka tygodni (uscis informuje wczesniej)ale pamietajcie ze biletu lotniczego tez nie kupuje sie dzien przed.

czy poprostu czekac i nie uzywac advance parole zeby sobie nie zaszkodzic?

czy moze mi w ogole ktos wyjasnic jak w ogole dziala Advance Parole \

przepraszam ze jestem taka zielona i zagubiona i moze zadaje idiotyczne pytania ale nie chce sobie zaszkodzic i w zadnym wypadku dluzej czekac niz konieczne...kazda rada dobra, dzieki kochani formulowicze ;)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie - jestem w trakcie procesu o zielona karte, jeszcze przed swietami bozego narodzenia wyslalam papiery, w tym forme i - 131 - pozwolenie o podrozowanie, w czesci w ktorej podaje sie daty podrozowania wpisalam ze chcialabym opuscic kraj (usa) po 19 marca 2010 na 3 tygodnie...dzis dostalam approvment...i stad moje pytania...

1. czy konieczne musze wyjechac w terminie ktory zglosilam na formie i-131 tzn 19 marca na 3 tyg?

NIE MUSISZ

co jezeli nie wyjade?

NIC NIE BEDZIE

2. co z i-94? wypelniajac dokumenty na gc w poszczegolnych formach wpisalam numer z i-94 jezeli przekrocze granice usa bede musiala oddac te i-94 ktore aktualanie posiadam i dostane nowe w momencie powrotu - czy to nie skomplikuje moich papierow? dwa rozne i-94

NIE SKOMPLIKUJE TO NICZEGO

3. czy moze sie zdarzyc sytuacja ze w momencie kiedy ja bede przebywala w polsce przyjdzie list z zaproszeniem na interview?

MOZE SIE TAK ZDARZYC

a mnie nie bedzie?

LEPIEJ ZEBYS NIE OPUSCILA INTERVIEW, BO WTEDY MAJA PRAWO ODRZUCIC SPRAWE CO WIAZE SIE Z UNIEWAZNIENIEM I-131. CZYLI NIE WLECISZ NA ADVANCE PAROLE, BO BEDZIE NIEWAZNY.

czy urzad imigracyjny np wysle takowe zaproszenie(jezeli sie wszystko dobrze sie potoczy) po terminie jakim zglosilam w i- 131.

URZAD NIE MA OBOWIAZKU PATRZENIA NA DATY JAKIE WPISALAS W I-131. ONI WYSYLAJA ZAPROSZENIE NA INTERVIEW KIEDY CHCA I KIEDY MAJA WOLNY TERMIN. NIE SUGERUJA SIE NICZYM.

wiem mozecie powiedziec ze interview nigdy nie jest wyznaczane na kolejny dzien tylko czeka sie kilka tygodni (uscis informuje wczesniej)

TEORETYCZNIE TAK, CZEKA SIE KILKA TYGODNI, ALE CZASEM SA TO NP. 2 TYGODNIE - DALEJ JEST TO WYSTARCZAJACO CZASU ABY WROCIC DO USA.

ale pamietajcie ze biletu lotniczego tez nie kupuje sie dzien przed.

RACJA, DLATEGO I-131 LUDZIE UZYWAJA JESLI JEST TO EMERGENCY ALBO JESLI LICZA SIE, ZE MOGA STRACIC JAKAS KWOTE PIENIEDZY, BO TRZEBA BEDZIE WROCIC DO USA SZYBCIEJ NIZ PLANOWALI.

czy poprostu czekac i nie uzywac advance parole zeby sobie nie zaszkodzic?

NICZYM SOBIE NIE ZASZKODZISZ JESLI WROCISZ NA INTERVIEW.

czy moze mi w ogole ktos wyjasnic jak w ogole dziala Advance Parole \

W TEORII DZIALA JAKO WYJAZD NA EMERGENCY, W RZECZYWISTOSCI - ROZNIE: LUDZIE CHCA LECIEC TO LECA, INNI TRZYMAJA ADVANCE PAROLE NA WYPADEK GDYBY STALO SIE COS NIEPRZEWIDYWANEGO I TRZEBA BY NAGLE LECIEC.

przepraszam ze jestem taka zielona i zagubiona i moze zadaje idiotyczne pytania

TO SA NORMALNE PYTANIA JAKIE ZADAJE WIELE OSOB.

ale nie chce sobie zaszkodzic i w zadnym wypadku dluzej czekac niz konieczne..

BARDZO MADRZE, ZE PYTASZ.

.kazda rada dobra, dzieki kochani formulowicze ;)

:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...