Skocz do zawartości

Zmiana Adresu Przed Dostaniem Obywatelstwa


Tiger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przejde odrazu do sedna sprawy a wiec moj landlord chce zebym sie wyprowadzil w maju z jego mieszkania z powodu remontu a ja za tydzien wysylam paczke do uscis po moje obywatelstwo wiec moje pytanie jest takie czy to dobre rozwiazanie zebym teraz zmienil adres z pennsylvanii na new jersey (dom moich tesciow) zeby wysylali mi moje dokumenty do ich domu? Obywatelstwo dostaje poprzez slub z obywatelka USA; termin w ktorym moge wysylac dokumenty zaczyna sie 15 marca tego roku oczywiscie. I jeszcze jedno czy zmieni mi to moj okres oczekiwania na obywatelstwo? Pytam poniewaz planuje wyjechac do polski odrazu po dostaniu obywatelstwa wiec chcial bym mniej wiecej wiedziec na kiedy mam byc gotowy na wyjazd. Z gory dziekuje wszystkim za pomoc i w razie pytan prosze pisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proces trwa okolo 4 miesiecy, choc duzo wpisow w czasach oczekiwania nie mamy na forum. Czemu czekasz na obywatelstwo, przeciez maja GC mozesz latac ile chcesz?

PS. Pamietaj, ze masz tez jakis czas na poifnormowanie USCIS o zmienie adresu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Pamietaj, ze masz tez jakis czas na poifnormowanie USCIS o zmienie adresu :)

10 dni. Wysyla sie bezplatnie formularz AR 11.

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/men...00045f3d6a1RCRD

Wyslanie tego formularza NIE POWODUJE uaktualnienia bazy danych spraw "w toku", tak wiec jezeli wyslesz N 400 z adresem PA cala korespondencja bedzie kierowana na ten adres mimo wyslania AR 11 z nowym adresem w NJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie chodzi mi o to ze niechce tu wracac co 6 miesiecy dlatego chce wyleciec z obywatelstwem poniewaz w polsce zostaje juz na stale. Jak bym chcial leciec na gc to bym musial tu co 6 miechow byc a poza tym i tak wkoncu bym musial kiedys wrocic i siedziec tu dopoki mi tego obywatelstwa nie dadza. Dlatego chcialem sie was poradzic co najlepiej zrobic?! Moze nie zmieniac adresu tylko zalatwic na poczcie przekazywanie poczty do innego miejsca zebym mogl spokojnie sobie papiery od uscis odebrac? Juz sam nie wiem co mam zrtobic calkowicie mi moj ten landlord sprawy pokickal no ale co zrobisz juz takie zycie pogmatwane hehe pozdrowionka i czekam na odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...