Skocz do zawartości

Placa Czy Nie Placa?


SantaCruz

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie nie mam do Ciebie nic osobistego. czesto piszesz calkiem sensownie ale czasem to az...

i czesto nasuwa mi sie pytanie.

czy ambasada USA placi Ci za siedzenie na forum i informowanie uzytkownikow o tym, ze nie ma sensu leciec do USA? czy robisz to tylko z pasji? pytam calkiem serio.

prosze o nie kasowanie tego tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ja tak pisze ze nie oplaca sie leciec,ze nie ma po co leciec>prosze pokaz mi

bo pisanie o tzw prawych aspektach ,ze cos moze wyjsc nazwac zniechecaniem kogos do podozy to chyba cos nie tak chyba/.?

nikt mi za nic nie placi.nikt mnie do niczego nie zacheca itp

a ze pisze co sie stalo,dzialo z moim zyciem zagranica to znow inna sprawa ale takie jest zycie ze nie kazdy ma dobrze,spotyka odpowiednie osoby ...

bo za dobre serce, za ufnosc mozna zaplacic wysoka cene ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly6 bardzo sie udziela na tym forum jak i kilka innych konkrektnych osob i bardzo dobrze szacunek.

Nie kazda wypowiedz jest oszalamiajaca ale to tylko zycie.

Co do mowienia komus jest tak i tak.... A co jest lepiej mlada osobe co sie naogladala amerykanskich filmow nie wyprowadzac z bledu? zobaczcie jakie tu padaja pytania np mam 18 lat zucilem szkole, cche wize i pozostac na nielegalu....

Mysle ze wiele osob nie zdaje sobie sprawy jak tu zycie bez dokumentow wyglada- to nie jest raj!!!! Ten mit juz dawno powinien byc obalony.

do sly6 - jak ty znajdujesz czas na sledzenie co chwila forum i na miliony odpowiedzi :) (a moze zeczywiscie ktos ci placi grosika za klikniecie myszka; zart.... :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to w ogole za pytanie- placa czy nie placa? Z ekonomicznego punktu widzenia, wychodzilo by, ze gdyby placili to sami by tracili podwojnie- pensja sly6 + brak wplywow z wiz, wiec juz masz odpowiedz, bo kazda placowka musi sie sama utrzymac z wplywow w danym kraju :)

Poza tym z tego co zauwazylem to jednak, sly6 nie straszy, a ostrzega, bo wiele osob jest w goracej wodzie kapanymi i czasami nie widza drugiej strony medalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, skoro ktoś ma nikłe szanse to się mu to odradza - po co ma tracic pieniadze ?

A jak komus bardzo zalezy zeby placic to i tak pojdzie i sie przekona na wlasnej skorze.

Po pierwsze nikt nie zmusza tu pisac, po drugi enikt nie karze sie stosować do tego co ci ludzie napisza...

+ jak sie zniecheci osoby ktore napewno nie dostana to ten % odrzuconych wiz bedzie spadal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Santa. cos tam

Uwielbiam to. Ktos siedzi w temacie, bezinteresownie pomaga. Traci swoj czas. A jak pieknie mu dziekuja inni. Po prostu sama radosc.

Ja tez wyciagne nauke z tego co przeczytalam. Po jaka cholere pomagac innym ?

Trzymaj sie Sly. Masz ode mnie wirtualne podziekowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly6 ale za to zobacz jaki plus jest tego- masz ogromna wiedze i malo kto moze cie zagiac; jaka to satysfakcja jak na doslonie co drugi post potrafisz odpowiedziec :)

A teraz taka odskocznia;

Dziwie sie ze mlode osoby ktore np chca pierwszy raz gdzies wyjechac nie zamienia American dream na UK dream; prosciej; taniej; tez szkola zycia....

Mysle ze wiekszosc osob nie zdaje sobie sprawy ile kosztuje nerwow; stresow emigracja; ile osob jest na skraju zalamania.... o tej czarnej stronie emigracji malo kto mowi, (jestem czasem przejazdem przez Chicago zobaczcie Jackowo i iliu jest tam zapijaczonych; moze zalamanych przez zycie rodakow) Mysle ze jezeli ktos nie potrafi sie odnalezc u nas w kraju nie odnajdzie sie i za granica...Dobrze ze sa takie osoby jak sly6 i inni....

Jeszcze jedno, mysle ze wiele osob ma w wyobrazni obraz Ameryki z wielu pieknych kolorowych filmow, niestety zycie tak naprawde inaczej tu wygloda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...