Skocz do zawartości

Placa Czy Nie Placa?


SantaCruz

Rekomendowane odpowiedzi

promilm wlasnie tak wygladalo i wyglada moje zycie ze jak cos to sie pytalem,dzwonilem i pare osob na tym skorzystalo(nie mam na mysli forum) a potem......(przemilcze to)no i zostalo troche w glowie i chyba to jest plus tego wszystkiego ;) ...

co do odnalezienia sie zagranica to zalezy kto czego szuka,co znajduje ,po co leci ,,,ile osob tyle bedzie odpowiedzi na to :)

wiec nie bede pisac aby ktos nie lecial,nie jechal ale niech taka osoba ma sie na bacznosci oraz pamieta o pewnych zasadach a moze bedzie mu latwiej w zyciu .

no nic ...zycze milego wtorku wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze ze komukolwiek do tego cokolwiek... placa czy nie.

Mind your own business, jakis zoltodziob bedzie sie interesowal czyjas praca.

Czysto polaczkowe prymitywne myslenie.

prymitywow to szukaj wokol siebie,

temat mial byc z ankieta niestety nie umiem jej dodac...

i mial byc potraktowany z przymruzeniem oka.

zalozylem go bo Sly6 stara sie ludzi zniechecic do wyjazdu. ludzi, ktorzy oczywiscie wiedze o ameryce wyniesli z filmow sensacyjnych z Melem Gibsonem i mu podobnymi.

z jednej strony to dobrze, bo moze dzieki niemu statystyki odmow wizy sa o jakis tam promil mniejszy. ale z drugiej strony naprawde dziwie sie/podziwiam ze chce mu sie to robic bez zadnej korzysci finansowej. jak to mowia time is money :)

moze zwyczajnie jest urodzonym pesymista z nadmiarem wolnego czasu, badz tez w pracy nie ma za wiele do roboty i lubi pisac na tym forum :)

w kazdym razie doczekal sie swojego watku na forum jako chyba 1szy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz ,,moze napisze prosciej

mi duzo osoby mowily jak jest zagranica,jak kto jest ok ale zapomnieli dodac ze trzeba znac sie na przepisach,umiec dobrac sobie osoby,,ze nie kazdy kto sie usmiech to jest ok i ze nie kazdy tam moze pomoc ,,,dlatego tez czasami tak pisze jak pisze a ze czasami to zle wypada to inna sprawa

nie jest moim pisaniem-zadaniem kogos zniechecic,pisac jak kto jest zle,jak wszyscy tam zle robia ale nie moge tez pisac jak jest dobrze jesli tego w duzym stopniu sie nie doswiadczylo i teraz jak jestem pesymista to trudno jest cos dodac milego,,,,moze jakbym sie urodzil inny to moze,jak bym wiecej dobroci doswiadczyl-tej pomocy z serca w duzym stopniu to moze i bym pisal inaczej a tak ?jestem jaki jestem i jak narazie nic tego nie zmieni ale kto wie co bedzie za jakis czas??

tez mialem problem z zalozeniem ankiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy nie badzcie dla siebie na wzajem tacy opryskliwy- jezeli ktos wyrazic ma chec swoja opinie to w taki sposob aby nikogo nie urazic (miejcie zasade ze nie wazne kto kim jest, jakie stanowisko zajmuje, i jakie ma nazwisko) kazdego trzeba szanowac!!!!!! My Polacy mamy cos takiego w sobie ze topimy sasiada w lyzce wody.

Co do sly6 dobrze ze taka osoba jest na tym forum- co jest lepsze

Zeby mloda osoba wyjechala, bez jezyka, bez doswiadczenia, z 300$ w kieszenie bo sie naogladala amerykanskich filmow? A potem co; placz i zgrzytanie zebow- tu na ulicy nikt nie znajdzie pomocy jedynie mozna dostac kopa w d*.

Czy ktos pomyslal o tym ze sly6 i kilka innych osob moze uratowaly kilka mlodych osob z niedoszlej oprescji? Czy ktos sie zastanawial ze jezeli ktos wyladuje na innym kontynencie , bez pieniedzy, znajomych, pracy- moze to doprowadzic kogos do obledu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...