Skocz do zawartości

Biznes W Usa


czeslove

Rekomendowane odpowiedzi

stary ogarnij się !!

zachowujesz się jak dzieciak ...

Mamo choć założymy firme w usa i zostańmy milionerami tylko powiedz mi jeszcze jaką firmę bo nie chce mi się myśleć .....walnij się w łeb

NIkt z taką osobą nie założy spółkę ...conajwyżej kolerzeńską :)

Nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary ogarnij się !!

zachowujesz się jak dzieciak ...

Mamo choć założymy firme w usa i zostańmy milionerami tylko powiedz mi jeszcze jaką firmę bo nie chce mi się myśleć .....walnij się w łeb

NIkt z taką osobą nie założy spółkę ...conajwyżej kolerzeńską :)

Nara

witam

mam prośbe poniewaz nie znasz głębiej tematu nie wypowiadaj się, a tym bardziej nie obrażaj ludzi

jeszcze jedno: łep to ma koń!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym poscie sa dwie kwestie

- inwestor (w cudzyslowiu nie bede tego komentowal)

- ortografia- jednak tej kwestji prosze nie wysmiewajcie ktos moze bys dyslektykiem , co gorsza dysortografem.... (wiem bo sam jestem!!!)

Jezeli kolega by byl taki obyty to by wiedzal ze

- jak przeleje na amerykanskie konto (nie pamietam dokladnie kwoty ale) cos okolo 2mil dolarow

- utworzy (nie pamietam dokladnie ale cos 7-10) stanowisk pracy w usa full time - ma w kieszeni staly pobyt!!!

Wystarczy jedynie poczytac!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jak przeleje na amerykanskie konto (nie pamietam dokladnie kwoty ale) cos okolo 2mil dolarow

- utworzy (nie pamietam dokladnie ale cos 7-10) stanowisk pracy w usa full time - ma w kieszeni staly pobyt!!!

Wystarczy jedynie poczytac!!!!

To nie jest takie proste jak piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, ze dla uzyskania zielonej karty wystarczy kupic mieszkanie w specjalnie do tego stworzonej strefy. Tak przynajmniej wynika z tego i paru innych artykulow, ktore wczesniej czytalem. Nie wiem do konca na jakiej zasadzie kupienie mieszkania wiaze sie z uzyskaniem (wedluh artykulu ) wizy EB-5 i zielonej karty - czy tak zawsze bylo, czy to jakas luka prawna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...