Jump to content

Biznes W Usa

czeslove

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Poszukuję osoby w USA (najlepiej California), z którą założę spółkę, oczekuję też dobrego pomysłu, który pozwoli mi uzyskać wizę biznesową.

Jestem inwestorem mieszkającym w Polsce.

Na życzenie prześlę maila.

Pozdrawiam.

stary ogarnij się !!

zachowujesz się jak dzieciak ...

Mamo choć założymy firme w usa i zostańmy milionerami tylko powiedz mi jeszcze jaką firmę bo nie chce mi się myśleć .....walnij się w łeb

NIkt z taką osobą nie założy spółkę ...conajwyżej kolerzeńską :)

Nara

stary ogarnij się !!

zachowujesz się jak dzieciak ...

Mamo choć założymy firme w usa i zostańmy milionerami tylko powiedz mi jeszcze jaką firmę bo nie chce mi się myśleć .....walnij się w łeb

NIkt z taką osobą nie założy spółkę ...conajwyżej kolerzeńską :)

Nara

witam

mam prośbe poniewaz nie znasz głębiej tematu nie wypowiadaj się, a tym bardziej nie obrażaj ludzi

jeszcze jedno: łep to ma koń!

Tu się mylisz, koń ma łeb. "Łep" to mają gamonie którzy w trzyliterowym słowie robią błąd, mając to słowo zapisane prawidłowo w tekście którzy sami cytują.

Fugazi, nie wstyd ci uposledzonego kopac?

Jeszcze sie inwestor zezlosci i ci maila nie przysle (na zyczenie).

w tym poscie sa dwie kwestie

- inwestor (w cudzyslowiu nie bede tego komentowal)

- ortografia- jednak tej kwestji prosze nie wysmiewajcie ktos moze bys dyslektykiem , co gorsza dysortografem.... (wiem bo sam jestem!!!)

Jezeli kolega by byl taki obyty to by wiedzal ze

- jak przeleje na amerykanskie konto (nie pamietam dokladnie kwoty ale) cos okolo 2mil dolarow

- utworzy (nie pamietam dokladnie ale cos 7-10) stanowisk pracy w usa full time - ma w kieszeni staly pobyt!!!

Wystarczy jedynie poczytac!!!!

- jak przeleje na amerykanskie konto (nie pamietam dokladnie kwoty ale) cos okolo 2mil dolarow

- utworzy (nie pamietam dokladnie ale cos 7-10) stanowisk pracy w usa full time - ma w kieszeni staly pobyt!!!

Wystarczy jedynie poczytac!!!!

To nie jest takie proste jak piszesz.

Wyglada na to, ze dla uzyskania zielonej karty wystarczy kupic mieszkanie w specjalnie do tego stworzonej strefy. Tak przynajmniej wynika z tego i paru innych artykulow, ktore wczesniej czytalem. Nie wiem do konca na jakiej zasadzie kupienie mieszkania wiaze sie z uzyskaniem (wedluh artykulu ) wizy EB-5 i zielonej karty - czy tak zawsze bylo, czy to jakas luka prawna ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...