Skocz do zawartości

Prosze O Pomoc


ewe02277

Rekomendowane odpowiedzi

O jakim sponsorowaniu mowisz? Ze wpisalas na formularzu ze jedziesz do siostry? Mialas zaproszenie od siostry? Nie rozumiem o jakim wycofaniu sie siostry mowisz. Jak dostalas promese na 10 lat to masz promese na 10 lat. W jaki sposob i w jakim celu ktos, a tym bardziej siostra, mialaby Ci uniewazniac wize?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu ja w tej chwili jestem w Polsce u niej bylam w USA i ja wpisalam w formularzu ze jade do niej... jest miedzy nami konflikt i dostalam od niej wiadomosc ze uniewazni mi wize ....czy ona moze to zrobic??? poprostu nie znam sie na tym i dlatego pytam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona nie moze wizy uniewaznic ale napisac do Ambasady ,do sluzb odpowiednich ze pracowalas i moze podac pewne szczegoly i teraz jesli sie tym zajma to Cie moga zaprosic do Ambasady w tej sprawie ,moga Cie zaprosic na granicy do rozmowy i wtedy roznie moze byc

znam taki przypadek ze ktos mial leciec,,,ta osoba napisala do Ambasady podajac to ze takiej osoby juz nie zaprasza i sie okazalo ze wize cofneli ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...