Jump to content

Ubezpieczenie Zdrowotne

joanna2

Recommended Posts

Hej Mam pytanie Chce wyjechać z rodzicami do USA w odwiedziny i zastanawiam się nad ubezpieczeniem zdrowotnym. Jaką firmę polecacie? Czytałam trochę w internecie ale nic konkretnego nie znalazłam. Ja nie wiem czy się będę ubezpieczac jeszcze sie nad tym zastanawiam ale rodzice chyba lepiej jak by sie ubezpieczyli.

Proszę o jakieś rady.

to ze rodzicom chcesz takie cos kupic to ok ale sobie nie?a jak cos sie stanie to kto Ci kase pozyczy?jak pozyczy to trzeba bedzie oddac a wtedy...

ja np mam konto w Pekao SA i mam tam takie cos jak ubezpieczenie

Hej Mam pytanie Chce wyjechać z rodzicami do USA w odwiedziny i zastanawiam się nad ubezpieczeniem zdrowotnym. Jaką firmę polecacie? Czytałam trochę w internecie ale nic konkretnego nie znalazłam. Ja nie wiem czy się będę ubezpieczac jeszcze sie nad tym zastanawiam ale rodzice chyba lepiej jak by sie ubezpieczyli.

Proszę o jakieś rady.

Jeśli płacisz za bilet kartą kredytową to sprawdź jakie ubezpieczenia są dodane do Twojej karty - czesto o tym nie wiemy, ale ubezpieczenie dodane do karty kredytowej pokrywa niektóre wydatki związane z chorobą bądź wypadkiem za granicą, i jest już wliczone w opłatę za uzywanie karty.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...