Skocz do zawartości

Ubezpieczenie Zdrowotne


joanna2

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Mam pytanie Chce wyjechać z rodzicami do USA w odwiedziny i zastanawiam się nad ubezpieczeniem zdrowotnym. Jaką firmę polecacie? Czytałam trochę w internecie ale nic konkretnego nie znalazłam. Ja nie wiem czy się będę ubezpieczac jeszcze sie nad tym zastanawiam ale rodzice chyba lepiej jak by sie ubezpieczyli.

Proszę o jakieś rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mam pytanie Chce wyjechać z rodzicami do USA w odwiedziny i zastanawiam się nad ubezpieczeniem zdrowotnym. Jaką firmę polecacie? Czytałam trochę w internecie ale nic konkretnego nie znalazłam. Ja nie wiem czy się będę ubezpieczac jeszcze sie nad tym zastanawiam ale rodzice chyba lepiej jak by sie ubezpieczyli.

Proszę o jakieś rady.

Jeśli płacisz za bilet kartą kredytową to sprawdź jakie ubezpieczenia są dodane do Twojej karty - czesto o tym nie wiemy, ale ubezpieczenie dodane do karty kredytowej pokrywa niektóre wydatki związane z chorobą bądź wypadkiem za granicą, i jest już wliczone w opłatę za uzywanie karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...