Skocz do zawartości

Leczenie W Usa


asicka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam nadzieję że uzyskam odpowiedź na moje pytanie. Wybieram się niedługo do Stanów na dłuższy okres czasu, jest to mój pierwszy wyjazd do USA i nie za bardzo orientuje się jak wygląda realizacja recept w stanach. Jestem chora na cukrzyce i pewnie będę musiała zakpić w stanach insulinę .Czy muszę mieć jakieś specjalne ubezpieczenie ?? Czy polskie recepty uda mi się zrealizować w usa?? mam ubezpieczać się w Polsce?? Czy lepiej na miejscu??

Z góry dziękuję:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 do kogo lecisz i pobyt ma byc czysto turystyczny?bo jak do kogos bliskiego to powinien Ci pomoc wrazie czego z insulina

po 2 jak umiesz jezyk,jak w miare to ubezpiecz sie w USA bo bedziesz musiala znac umowe i wiedziec co sie podpisuje a jak nie bedziesz umiec dobrze to wez kogos do pomocy ale nie sadze aby takie ubezpieczenie to pokrywalo ...a do tego ubezpiecz sie Polsce na jakis czas a potem zobaczysz na miejscu co bedzie z ubezpieczeniem bo takie ubezpieczenie z Polski bedziesz mogla przez kogos przedluzyc.

spytaj sie lekarza co jest odpowiednikiem tej insuliny co bierzesz i sie spytaj jego o USA bo nie ktorzy lekarze wiedza jak jest z lekami tam i co mozna wziasc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę do znajomej która na pewno będzie mogła mi pomóc. jeżeli lekarz w Polsce wypisze mi recepty na insulinę będę mogła je zrealizować w Usa?? czy muszę mieć te ubezpieczenie skontaktować się z lekarzem tam na miejscu i wtedy poprosić o receptę ?? jest to dla mnie ważne bo nie jestem w stanie zaopatrzyć się w insulinę na jakieś pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

recepte powinnas miec bo wrazie kontroli pokazesz ja kontroli ze insulina jest Twoja ale jej nie zrealizujesz,,tak samo Amerykanin tego nie zrobi w Polsce chyba ze wykupi sobie ubezpieczenie zdrowotne w Polsce i bedzie miec recepte od polskiego lekarza..

tak wiec 1 co powinnas zrobic to podzwonic po roznych ubezpieczeniach w Polsce jak PZu-Warta i sie spytasz czy takie cos obemuje ubezpieczenie

co jest wazne ze jak bedziesz przy duzym skupisku Polonii to znajdziesz polskiego lekarza .

jesli faktycznie ta znajoma na pewno Ci pomoze to bedzie wszystko ok i nie powinnas sie martwic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...