Jump to content

Czy Po Małżeństwie W Konsulacie Polskim Z Obywatelka Polski


Recommended Posts

Pytanie tak jak w Temacie. Czy można zrobić tak, że ożenię się polką, ale papierki będę podpisywał tylko w konsulacie RP, nic w żadnym urzędzie w USA nie będę zmieniał, wiec chyba stan cywilny w urzędach USA mi się nie zmieni. Czy będę mógł potem poślubić obywatelkę USA żeby dostać GC??

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź. Tak tylko pytam, też tak myślałem. Tak sobie już z coraz mniejszym entuzjazmem kombinuje jak by można było dostać GC.

Jeżeli nic nowego nie zostanie wniesione w tej kwestii to temat uważam za zamknięty.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja po prostu nie rozumiem, po co ci to "pierwsze" malzenstwo skoro chcesz kombinowac z GC przez slub z Amerykanka?

Ludzie zenia sie "dla papierow", niektorym sie udaje. A jak juz bedzie po wszystkim to wtedy ozenisz sie z kim tam zachcesz, nawet z Japonka.

Takie moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

to "pierwsze" jest z miłości. Już mi wystarczy kombinowania bez skutku, więc sie zdecydowałem. Żonę "dla papierów" nie udało mi sie znalezc, a pytanie sie zrodzilo na zasadzie: a co by było gdyby.... znalazla sie ta dla papierów po moim slubie. Ale decyzja podjeta, nie bede w nieskonczonosc czekal, może ktoś sie znajdzie, bo przypomina mi to tych, co czekają na reforme imigracyjną.

Link to comment
Share on other sites

jareck to zalezy gdzie szukales,jak no i co na to Twoi znajomi-przyjaciele,,znam taki przypadek ze znajomi szukali i znalezli kogos takiego ..

to dobrze ze jestes uczciwy i nie mowisz komus ze go kochasz i bedziesz kochac dlatego tylko aby zdobyc GC a potem mu podziekujesz za 2 lata...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...