Jump to content

Czy Po Małżeństwie W Konsulacie Polskim Z Obywatelka Polski

Recommended Posts

Pytanie tak jak w Temacie. Czy można zrobić tak, że ożenię się polką, ale papierki będę podpisywał tylko w konsulacie RP, nic w żadnym urzędzie w USA nie będę zmieniał, wiec chyba stan cywilny w urzędach USA mi się nie zmieni. Czy będę mógł potem poślubić obywatelkę USA żeby dostać GC??

Dzięki za odpowiedź. Tak tylko pytam, też tak myślałem. Tak sobie już z coraz mniejszym entuzjazmem kombinuje jak by można było dostać GC.

Jeżeli nic nowego nie zostanie wniesione w tej kwestii to temat uważam za zamknięty.

Pozdrawiam

Ja po prostu nie rozumiem, po co ci to "pierwsze" malzenstwo skoro chcesz kombinowac z GC przez slub z Amerykanka?

Ludzie zenia sie "dla papierow", niektorym sie udaje. A jak juz bedzie po wszystkim to wtedy ozenisz sie z kim tam zachcesz, nawet z Japonka.

Takie moje zdanie.

to "pierwsze" jest z miłości. Już mi wystarczy kombinowania bez skutku, więc sie zdecydowałem. Żonę "dla papierów" nie udało mi sie znalezc, a pytanie sie zrodzilo na zasadzie: a co by było gdyby.... znalazla sie ta dla papierów po moim slubie. Ale decyzja podjeta, nie bede w nieskonczonosc czekal, może ktoś sie znajdzie, bo przypomina mi to tych, co czekają na reforme imigracyjną.

jareck to zalezy gdzie szukales,jak no i co na to Twoi znajomi-przyjaciele,,znam taki przypadek ze znajomi szukali i znalezli kogos takiego ..

to dobrze ze jestes uczciwy i nie mowisz komus ze go kochasz i bedziesz kochac dlatego tylko aby zdobyc GC a potem mu podziekujesz za 2 lata...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...