Skocz do zawartości

Do Usa Najtaniej Ma Być Przez Islandię


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ,dzięki to wszystko czytałem ale stare wpisy z października 2010 i starsze.Mało wpisów o jedzeniu na pokładzie i cenach .

A czy nie lepiej zaplacic pare groszy wiecej, a leciec w jakims ludzkim standardzie,renomowanymi liniami ktore maja tez bezpieczne samoloty i najlepszych pilotow? Przeciez tanie linie nie sa wcale takie tanie, bo jeszcze pobieraja kosmiczne oplaty za bagaz, moze nie zawsze, ale czesto. W dodatku taki lot trwa, wiec wazne jest zeby i byl w miare wygodny, a o to w tanich liniach ciezko.

Wiem ze wiele osob bardzo oszczedza, ale warto leciec tymi liniami, gdy juz na prawde nie mamy innego wyjscia.

Odradzam Wam Air Canade, myslalam ze te linie maja wyzszy standard, a nie maja. Za to Lufthanse i British A. polecam goraco i z czystym sumieniem, z naciskiem na te pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilet na okres wakacyjny z Newark do Warszawy kupiłem w grudniu przed świętami za cenę niecałych $800 total. W cenie biletu można zabrać jeden bagaż 20 kg + bagaż podręczny 10 kg. Jedyne co trzeba zapłacić to za picie i jedzenie na pokładzie. Bilet LOT-u na ten sam termin wakacyjny kosztuje dzis $1460 i nie uważam aby LOT miał bezpieczne samoloty a wręcz przeciwnie .Finner niewiele tańszy ponad $1200 . A o cenach BA na okres lata to już nie wspominam. Teraz przeanalizuj zapłacone $800 X 4 osoby i przeanalizuj drugą opcję $1460 X 4 osoby. Może nie dla wszystkich ale dla mnie to bardzo duże oszczędności,nawet gdy dopłace dla każdego po $50 za jedzenie. I to jest moja odpowiedź na Twoje pytanie.A opinie na temat Iceland Express te co czytałem są bardzo różne. Czytając opinię innych przewoźników nawet tych z najwyższej półki tez można trafić na negatywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazda linia ma swoj standard, ktorego sie trzyma. O Locie sie nie wypowiadam, bo ja bym do ich samolotow nie wsiadla. Dziwie sie ze ktokolwiek tym czyms lata. Juz chyba tylko Ci co wyjscia nie maja. Z tego co wiem to glownie lataja lotem za ocean Polacy ktorzy nie znajac jezyka, obawiaja sie lotow innymi liniami przez Europe.

Dla mnie bezpieczenstwo jest wazniejsze niz pare dolarow, a nawet i pareset. Tym bardziej gdybym leciala np. z dziecmi. No ale wiadomo ze kazdy ma na to swoje spojrzenie. Co do Lufthansy i BA to sa jedne z najlepszych linii na swiecie, trudno wiec dziwic sie cenie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady - gdyby tańsze linie były niebezpieczne to by ich nie dopuszczono do latania. LOT nie jest wcale taki zły - może ma stare maszyny i nieadekwatnie wysokie ceny, ale poza tym nie wiem czym ustępuje innym.

z mojego skromnego doświadczenia mogę polecić AA, natomiast BA jakoś się nie wybiły - standard. No i leciałem ichnim Airbusem - mniej wygodny od Boeingów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Locie sie nie wypowiadam, bo ja bym do ich samolotow nie wsiadla. Dziwie sie ze ktokolwiek tym czyms lata. Juz chyba tylko Ci co wyjscia nie maja. Z tego co wiem to glownie lataja lotem za ocean Polacy ktorzy nie znajac jezyka, obawiaja sie lotow innymi liniami przez Europe.

Dla mnie bezpieczenstwo jest wazniejsze niz pare dolarow, a nawet i pareset. Tym bardziej gdybym leciala np. z dziecmi. No ale wiadomo ze kazdy ma na to swoje spojrzenie. Co do Lufthansy i BA to sa jedne z najlepszych linii na swiecie, trudno wiec dziwic sie cenie.

Pozdrawiam

Ach te bzdurne stereotypy :) I do tego te jedne z najlepszych lini na świecie :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...