Skocz do zawartości

Logistyk W Stanach


tdk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jestem nowy użytkownikiem forum i mam kilka pytań do osób znajdujących się w USA. Mianowicie w tym roku matura i zastanawiam w miarę poważnie nad wyjazdem do Stanów. Kończę technikum logistyczne i interesuje mnie czy w Stanach jeszcze coś takiego w ogóle jest jak logistyka ???? wiadomo Polska jest ok 5~7 lat w tyle. Z angielskim nie mam większych problemów, posiadam Europejski Certyfikat z j.angielskiego. Mam uprawnienia na wózki widłowe i niedługo prawdopodobnie będę posiadał Europejski Certyfikat Logistyków. Czy te wszystkie certyfikaty coś będą znaczyły w Stanach ? Czy będę musiał wszystko zaczynać od początku tzn. zdobywać certyfikaty uprawnienia itp. ??? Czy w ogóle mam jakieś szanse dostania pracy w tym zawodzie i czy jest on opłacalny ????????? Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na jakich zasadach chcesz wjechac na teren USA/.?

jesli tak umiesz dobrze jezyk angielski to nie bedziesz miec zadnych problemow ze znalezieniem odpowiedzi na swoje pytania,,oczywiscie masz prawo sie pytac na forum o pewne sprawy i moze ktos cos Ci doda ale jest duzoo stron www ze tam tez mozesz znalesc cos dla siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...