Skocz do zawartości

Zachowanie Obamy


grontas

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopie daj spokój z tym tematem, był już tydzień żałoby, sieczka w mediach, wynoszenie na piedestały bardzo średniego prezydenta a teraz jeszcze będzie maglowanie kto nie przyjechał na pogrzeb i jak bardzo nas tym uraził. Nas- Chrystusa Narodów co to cierpi za milijony i ściąga na siebie wszelkie nieszczęścia żeby inni mogli żyć spokojnie.

W Afganistanie polski kontyngent jest siódmym co do wielkości po m. in. Kanadzie, Niemcach i Francji a poza tym były lub są jeszcze wojska 48 innych krajów, bo jest to operacja ONZ a nie amerykańska. W Iraku niczego nie nadstawiamy, bo Wojska Polskiego już tam nie ma.

a ja uważam że Kaczyński był najlepszym prezydentem i wynosić go nie trzeba bylo. sieczke to w mediach mamy od co najmniej 4 lat ale to nikomu generalnie nie przeszkadza...(o dziwo)

obamie sie nie dziwie. w stanach jest przeciez krtykowany za opieszala odpowiedz na katastrofe. co go tam bedzie jakas polska obchodzic. to my zabiegalismy o wzgledy usa a nie usa o nasze wiec w sumie jak sie chcial chlopak w golfa pograc (swoja droga w amerykanskich mediach sie nabijaja ze obama juz byl wiecej razy na polu golfowym niz bush podczas calej kadencji hehe)

a z pogrzebem to naprawde mnie wkurwilo ze tusk i spolka zaczeli odbierac kondolencje od gosci ZANIM dolaczyla rodzina (ktora w tym czasie byla przy skladaniu trumien do sarkofagu). co jak co ale chyba cos im sie pokielbasilo...

i jak ktos juz tutaj wspomnial -bardziej zenujace jest to ze nie przyjechali ludzie z UE... nie wiem jak tam z Merkelowa "przyjaciolka" Polaskow ale podobno byla gdzies nieslychanie daleko i dlatego nie mogla dotrzec samochodem.

swoja droga te delegacje (badz ich brak) mimi wszystko wskazuja dla jakich panstw Polska jest liczacym sie partnerem ... takie sa fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a tak bedzie 9 maja w Moskwie :

http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-polac...kwie,nId,273781

a juz 24 maja w Mragowie ma byc Amerykanskie Wojsko :

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-pier...maja,nId,273785

Wśród tysięcy uczestników uroczystości pogrzebowych pary prezydenckiej w Krakowie, znalazła się grupa żołnierzy Gwardii Narodowej amerykańskiego stanu Illinois.

Przyjechali do Polski, by oddać hołd ofiarom katastrofy pod Smoleńskiem, m.in. polskim wojskowym, którzy byli na pokładzie prezydenckiego samolotu. Z niektórymi z nich zetknęli się podczas misji zagranicznych.

http://fakty.interia.pl/news/news/zolnierz...66497,3286?fs=b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uważam że Kaczyński był najlepszym prezydentem i wynosić go nie trzeba bylo. sieczke to w mediach mamy od co najmniej 4 lat ale to nikomu generalnie nie przeszkadza...(o dziwo)

obamie sie nie dziwie. w stanach jest przeciez krtykowany za opieszala odpowiedz na katastrofe. co go tam bedzie jakas polska obchodzic. to my zabiegalismy o wzgledy usa a nie usa o nasze wiec w sumie jak sie chcial chlopak w golfa pograc (swoja droga w amerykanskich mediach sie nabijaja ze obama juz byl wiecej razy na polu golfowym niz bush podczas calej kadencji hehe)

a z pogrzebem to naprawde mnie wkurwilo ze tusk i spolka zaczeli odbierac kondolencje od gosci ZANIM dolaczyla rodzina (ktora w tym czasie byla przy skladaniu trumien do sarkofagu). co jak co ale chyba cos im sie pokielbasilo...

i jak ktos juz tutaj wspomnial -bardziej zenujace jest to ze nie przyjechali ludzie z UE... nie wiem jak tam z Merkelowa "przyjaciolka" Polaskow ale podobno byla gdzies nieslychanie daleko i dlatego nie mogla dotrzec samochodem.

swoja droga te delegacje (badz ich brak) mimi wszystko wskazuja dla jakich panstw Polska jest liczacym sie partnerem ... takie sa fakty.

Zgadzam się w pełni z opinią zarówno co do Lecha Kaczyńskiego jako najlepszego prezydenta PL jak i skandalicznego zachowania tuska i jego świty, ktora za życia gnębiła Prezydenta, a na uroczystościach pogrzebowych próbowali grać pierwsze skrzypce. Co do Obamy, to w zasadzie mogliśmy się tego spodziewać, słyszałam w TVP 1 opinię chyba jakiegoś politologa, który powiedział, że doradcy Obamy prawdopodobnie stwierdzili, że Polacy poczuli się już wystarczająco zaszczyceni i uszczęśliwieni samą zapowiedzią przylotu prezydenta USA, że to już wystarczyło i sam przylot nie był konieczny... Dla mnie jednak o wiele bardziej wymowny był brak np. Merkel czy Sarkozego, w końcu znowu okazało się, że Polacy są zdani na siebie, a państwa coś znaczące nas po prostu olewają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Kanclerz Merkel byla w drodze z USA i jak ktos czytal to musiala by zaraz leciec do Polski po przylocie z USA bo przez ten pyl byl uziemiona w USA,byl za to Prezydent Niemiec razem z zona i przylecial razem z Ministrem Spraw Zagranicznych helikopterami ..

nie pisze tego aby kogos usprawiedliwic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o wszelkie aspekty polityczne zostaly one jak najbardziej zachowane.

Clintonowa jako minister spraw zagranicznych podpisala ksiege kondolencyjna w Ambasadzie Polskiej, kwiaty zostaly poslane.

To samo zrobily wszystkie inne

kraje, przedstawiciele byli na pogrzebie, a to ze glowy panstw nie podazyly na pogrzeb to raczej kwestie bezpieczenstwa wlasnych krajow (czytaj: wszelkie loty byly niebezpieczne) przedlodyli nad obecnosc w pochowku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uważam że Kaczyński był najlepszym prezydentem i wynosić go nie trzeba bylo. sieczke to w mediach mamy od co najmniej 4 lat ale to nikomu generalnie nie przeszkadza...(o dziwo)

Dla mnie był to najgorszy prezydent jakiego Polska miała do tej pory. I nie mówię tutaj o meldowaniu bratu o wykonaniu zadania, chamstwie (malpa w czerwonym, spieprzaj dziadu...) czy nawet o bezsensownych dla mnie decyzjach rodem z komunizmu (zawetowanie ustawy o liwidacji wcześniejszych emerytur...)

Dla mnie był to nagorszy prezydent bo podzielił polskie społeczeństwo, podzielił na tych z PiS (z przystawkami) i resztę. Na tych co są z PIS albo co stoją tam gdzie stało ZOMO.

Nawet Kwaśniewski potrafił wyjść ponad swoją post-komunistyczną przeszłość i próbował być Prezydentem Polski, Kaczyński nawet nie próbował, on był Prezydentem PiSu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mpbc:

Kwaśniewski w czasie swojej prezydentury kręcił lody z Kulczyckim, Karuze i innymi biznesmenami, a pierwsza dama nigdy nie wyjaśniła pochodzenia kasy znacznej wartości, ktorą otrzymała z niewiadomych żródeł na swoją rzekomą fundację, poza tym spotykali sie z biznesmenami o ciemnej przeszłosci np. Mazurem, który najprawdopodobniej zlecił zabójstwo gen. Papały, a później próbowali wyprzeć się tej znajomości.

Skoro twierdzisz, że Kaczyński był tylko prezydentem PISu, to o ile Komorowski wygra wybory prezydenckie będzie marionetką w rękach szefów PO - Tuska, Rysiów, Zbychów, Grzesiów i znajomych tej brygady, którzy do końca wyprzedadzą wszystko co polskie, zgodzą sie na wszystko co zaproponuje UE pomimo, że będzie bardzo niekorzystne dla obywateli, a nam zwykłym ludziom będą fundować tylko kolejne podwyżki cen paliw (po cichu wprowadzona podwyżka akcyzy przez obecny rząd), prądu i gazu (pomimo jak to w mediach było przedstawiane - wynegocjowania przez Tuskowego ministra Pawlaka - "bardzo korzystnego" dla Polski kontraktu z Rosją, a jest tak korzystny, że z tego co czytałam płacimy za gaz najwięcej w Europie przy 3 razy mniejszych zarobkach np. w porównaniu z Anglią gdzie w zeszłym roku gaz potaniał o 40%). Nie chcę się tutaj sprzeczać o polityczne sympatie, bo to forum nie jest od tego, ale czy Tusk i PO cokolwiek dobrego zrobili w czasie swojego rządzenia? Bo ja widzę tylko podporządkowywanie sie UE, gnębienie PIS-u i tuszowanie własnych afer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ktos inny wygra to bedziesz w Polsce?nawet bez pracy,dobrych zarobkow?czy tez pojedziesz szukac swojego miejsca gdzies indziej

juz to widze ze sama wladza moze kogos trzymac gdzies a nie zycie gospodarcze,zycie osobiste itp..podobno tyle osob mialo wrocic do Polski jak PO wygra wybory i co?a no nic ...zycie pokazalo jak jest

fakt nie jest az tak zle jak czasami sie pisze mowi ale nie ma tak dobrze jak by sie mialo zdawac...

jeszcze sie taki nie urodzil aby wszystkim dogodzil i teraz albo widzimy same plusy albo same minusy a nie widzimy tego co jest czasami po srodku ... czy kogos do siebie,do kogos przekonamy>nie sadze a jedynie mozna nie zle sie poklucic a i tak nic z tego nie wyjdzie..

co do wladzy to masz na mysli wybory do Parlamentu i nowego Premiera,bo taka wladza jest realna...a wiec jesli PO wygra to bedzie przy wladzy jesli nie to bedzie taka wola wyborcow ze chca kogos innego,mozna by pokazac co sie bedzie dzialo w USA w wyborach na jesieni jak demokraci dostana no ale pozyjemy zobaczmy ile straca i czy wogole straca w wyborach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...