Skocz do zawartości

Zachowanie Obamy


grontas

Rekomendowane odpowiedzi

Różnica między Stanami, a Niemcami i innymi krajami jest jednak taka, że Stany to w tej chwili top potęga światowa :) Nie wiem co jest stolicą Urugwaju, dajmy na to, ale większość stolic europejskich wymienię bez zastanowienia - też się specjalnie tym nie interesując... no a Stany Zjednoczone? proszę... :-P Nowy Jork jest chyba najbardziej medialny, wszystkie filmy i tak dalej... może stąd się pani wzięło, że to stolica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

no dobra to moze ktos powie co to znaczy po Washington takie litery jak DC?

Bywa tak ze ludzie ogladaja duzo tv,filmow i sadza ze jak takie duze miasto to moze byc stolica i powiem tak ze wiele tak mysli osob

To samo masz z Kanada ..ze duze miasto jak Toronto a male Ottawa jest stolica Kanady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, też do przed chwilą nie wiedziałam co to DC ;) Dobrze, że wszystko jest tak łatwo dostępne w sieci, ale z drugiej strony, to jaką w tym momencie ma wartośc prawdziwa wiedza, skoro wszystko jest na wyciągnięcie myszki. Dziwne czasy :)

W zasadzie tez kiedyś myślałam, ze NY jest stolicą Stanów, ale to było jak miałam 12 lat :-P albo i wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że wszystko jest tak łatwo dostępne w sieci, ale z drugiej strony, to jaką w tym momencie ma wartośc prawdziwa wiedza, skoro wszystko jest na wyciągnięcie myszki. Dziwne czasy

tez tak sadzilem i chyba sadze ze prawie wszystko jest na wyciagniecie reki,moze dlatego ze wiele razy szukalem sam na google i wielu innych www roznych spraw wiec troche wiem jak sie poruszac ale czytajac to forum jak i inne to mozna sie zastanowic czy naprawde wszystko jest podane bo jesli jest to nalezy to umiec znalesc i przyjac do siebie,,kiedys tez tak mialem ze nie wiedzialem jak no ale to bylo na samym poczatku neta w Polsce lata 1999-2000-chodzi o takie cos ze powstawaly powoli kafejki netowe i myslalem ze teraz w 2010 jest inaczej a nie jest ...

I dlatego tez fora czasami ciesza sie taka popularnoscia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, też do przed chwilą nie wiedziałam co to DC ;) Dobrze, że wszystko jest tak łatwo dostępne w sieci, ale z drugiej strony, to jaką w tym momencie ma wartośc prawdziwa wiedza, skoro wszystko jest na wyciągnięcie myszki. Dziwne czasy :)

W zasadzie tez kiedyś myślałam, ze NY jest stolicą Stanów, ale to było jak miałam 12 lat :-P albo i wcześniej.

Zaraz zaraz dostep do informacji to nie koniecznie wiedza.

Nadal musisz doswiadczyc i pozyc aby moc przekazac wiedze, ta w necie czy w ksiazkach to ciagle tylko teoria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...