Skocz do zawartości

Prosze O Odpowiedz


ewe02277

Rekomendowane odpowiedzi

prawie wszedzie jak nie placisz podatkow mozesz isc do wiezienia lub tez zaplacic kary duzee...Od tego jest IRS-urzad podatkowy i lepiej miec doczynienie z urzedem imigracyjnim niz tym urzedem.

a teraz chcesz cos zrobic siostrze swojej czy jak?

Np taki Al Capone zostal wsadzony za nie placenie podatkow a nie za lewe interesy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie nie placenie podatkow w USA czym moze grozic??czy policja z tego powodu moze przyjsc do domu po dana osobe ktora nie placi podatkow???

Jezeli podlegasz urzedowi podatkowemu w USA jako podatnik, a ich nie placisz podlegasz karze finansowej lub karze wiezienia; wiele razy jednej i drugiej jednoczesnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly6 oj prawda, prawda!!!!!

No coz jak sie decydujemy na zycie w innym kraju, automatycznie zgadzamy sie na ich zasady. Tak przynajmniej powinno byc.

ewe02277 takze zalezy jaki czas pracowalas w usa i ile zarobilas, bo wiem ze jest jakas kwota ktora zwolniona jest od podatku. ale muialabyc opytac kogos kto wie wiecej na ten temat.

Jesli chodzi o policje to pamietam przypadek dziewczyny (ukrainki o ile sie nie myle) ktora miala ogromne problemy z powodu nie placenia podatkow ale nie wiem dokladnie jak to bylo, musialabym sie dowiedziec. Pracowala dla tego samego pracodawcy co ja, pamietam ze IRS dzwonil do naszego pracodawcy i staral sie ja zlokalizowac, lecz ona juz zdarzyla sie wyprowadzic do CA. Docieraly do nas sluchy, ze mieli ja aresztowac ale ile z tego prawdy to nikt tak napawde nie wie. Podobno tez miala jakas duza kare zaplacic, ale jak juz wspomnialam tyle wersji tej historii ile ludzi ktorzy ja opowiadalo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...