Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

właśnie rozpoczęłam wypełnianie wniosku i zastanawiam się co mam wpisać w 'Intended Date of Arrival' jeżeli nie wiem kiedy dokładnie będę lecieć? I to samo z 'Intended Length of Stay in U.S.', wiem, że będę około miesiąca, ale dokładnie nic nie jestem w stanie powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Własnie dzis wysłałam wnioski i znalazłam ten magiczny napis " Thank You " który to naprowadza do wniosku rodzinnego. Jeśli by ktoś chcial skorzystac to nalezy wypełnic jeden wniosek dla osoby i po wysłaniu czyli podpisaniu jest taka opcja ze wtedy mozna wygenerowac wniosek rodzinny.Wczesniej tej opcji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Przed chwilą właśnie skończyłem wypełniać wniosek ds-160... i szczerze powiedziawszy nie taki diabeł straszny jak go malują co prawde boli mnie teraz głowa i brzuch ale mam to już za sobą . Całość zajęła mi chyba 30 minut raz mi się wyłączyło myślałem że będe musiał robic wszystko od nowa jednak przycisk 'save' wystarczył nie musiałem nigdzie indziej na komputerze tego zapisywać , teraz telefon do Krakowa i zobaczymy co dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłam to dostawali wizy. Przed nami była duża grupa z jakiejś firmy wiec wszyscy wychodzili z wizami. Z prywatnych osób raczej też. Osobiście nie widziałam żeby ktoś wyszedł bez wizy ale znowu aż tak dokładnie nie obserwowałam więc być może ktoś i też nie dostał.W każdym razie moje obawy o poprzednie odmowy wiz sprzed lat wogóle nie zainteresowały konsula i nie pytał wcale, wogóle nic nie pytał. Pytania które zadał były z formularza. Moje odczucia były takie ze oni już wstepnie wiedzą komu mogą dać wize, chociaż znajomych przy nastepnym okienku troche przepytywał a my nie musielismy sie wcale starac aby udowodnic wiezi z Polską . Duzo stukał w komputerze, jakby sprawdzał coś, bo potem tylko powiedział ze wszystko w porządku i daje nam wizy.Nie wiem tylko na ile bo nie powiedział a ja nawet nie pomyslałam zeby zapytac. Jednak gdyby faktycznie zniesli do konca czerwca to jechałabym i tak w czasie gdy juz nie będą obowiązywac......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły paszporty . Wizy B1/B2 (nie wiem czy to standart) na 10 lat .Zastanawiają mnie gwiazdki pod zdjeciami na które bym nawet nie zwróciła uwagi gdyby nie przypadek szukania różnych informacji po forum odnosnie wiz i natknełam sie na pytania odnosnie tych gwiazdek. Ja z synem mamy po 1 a mąż z córką 2. Dziwne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...