Skocz do zawartości

Jedzie Ktos Na Wat Do Quad Graphics ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

sa takie przypadki

i teraz jesli nie umiesz dobrze jezyka a do tego bedzie widac ze sobie nie poradzisz to mozesz wizy nie otrzymac..sa osoby ze nie znaja jezyka ale dadza sobie rade w USA

a karalnosc to zalezy za co,co to bylo,kiedy ..oraz czy taki czlowiek cos zrozumial i teraz inaczej postepuje

najgorsze jest wtedy kiedy sie uwaza ze nic sie takiego nie stalo i to bylo glupstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się jak jest w tej chwili z okresem oczekiwania na paszport ?

Ja dzisiaj złożyłem wniosek i podanie o przyspieszenie. Nie wiem czy mi to uwzględnią, a jeśli nawet to i tak potrzebuję go najpoźniej na 9. czerwca. Tryb przyspieszony trwa podobno ok. 2 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ci nie powiedzieli tego ze bedziesz miec szybko?spytaj sie o to w urzedzie

bo przyspieszenie moze byc i w 1 tydzien a czeka sie normalnie 3 tyg

najgorszy czas na przyspieszenie jest w tym okresie czasu tzn zaraz przed wakacjami bo wtedy wiele osob przypomina sobie ze maja paszport nie wazny a trzeba jechac gdzies na wakacje i nie tylko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. My jeszcze nie wiemy kiedy lecimy bo wzielismy opcje zeby biuro kupilo nam bilety. Nie wiemy tez kiedy konsul i kiedy dokladnie beda drug testy. Moze ktos zna terminy drug testow to niech sie podzieli:D A z mieszkaniem to ceny oscyluja w granicy od 400 do 750 za 3 bedroom. Sa tez i drozsze ale nie wchodza w gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...