Skocz do zawartości

Jedzie Ktos Na Wat Do Quad Graphics ?


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety,za mieszkaniem trzeba troche pojezdzic i poszukać,problem w tym że większość nie chce wynajmowac na 3 lub 4 miesiace,zycza sobie przynajmniej na rok, i w tym cały problem,ale jak sie dobrze poszuka to da rade. Na początek lepiej wziąść wiecej pieniedzy,zalezy w ile osob lecicie,trzeba wziąśc pod uwage kupno samochodu,depozyt za mieszkanie,wstępne zakupy,no i zycie.Ja bede dopiero 11 lipca na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

niestety lecimy tylko we dwojke.myslelismy nad motelem ale nikt nam nie potrafi powiedziec ile bedzie kosztowal 1 bedroom za tydzien.zastanawiam sie tez czy nie jest tak ze lataja grupy osob ktore byly juz wczesniej i kazda trzyma sie osobno i to one skladaja sie na samochody i mieszkanie i jest im latwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :(

Dla tych wszystkich którzy jadą do Hartford do quada mam propozycję mieszkania. Ja wparwdzie jadę do SENECKI w WISCONSIN ale mieszkanie wynajmę w hartford. Jestem na etapie podpisywania umowy z kolesiem w USA na chwilę obecną mamy 4 osoby do mieszkania aby obniżyć koszty jesteśmy w stanie jeszcze przyjąć 3 osoby.

Mieszkanie ma 2 sypialnie, pokój dzienny, kuchnie i łazienkę. Jest to mieszkanie praktycznie w centrum Hartford. Do quada jest niespełna 10 minut samochodem. Umowa na mieszkanie jest od pierwszego lipca do końca października tak że luuuz :)

Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie pracy w Quadzie zapraszam na gg sam pracowałem tam dwa lata temu :)

Radzę się pospieszyć bo z mieszkaniem w hartford wcale nie jest łatwo sami przemieszkaliśmy prawie 2 tygodnie w motelu nim coś znaleźliśmy :P

Zapraszam na gg 2932563 lub na e-maila maciejmarzec@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...