Skocz do zawartości

Forum Ewiza.com


Miromat

Rekomendowane odpowiedzi

Było sobie konkurencyjne do niniejszego forum www.ewiza.com, bardzo dużo przydatnych informacji wizowych, podróznych i ogólnie o USA. Oba fora doskonale się uzupełniały. Od kilku miesięcy forum www.ewiza.com jest nieczynne. Czy ktoś może wie dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo moze komus sie nie chce zajac tym forum,moze nie ma czasu..duzo jest pytan

moze juz malo ludzi tam pisalo a duzooo bylo spamuuu,,wiecej niz tutaj

fakt nie da sie nikogo zmusic do pisania,czytania forum bo kazdy ma swoje zycie ale jesli forum ma jakos zyc to musi miec osoby odpowiadajce a nie tylko pytajace

czy masz na tyle czasu aby prawie caly czas byc na forum i odpowiadac?ludzie maja swoje sprawy-zycie wiec ida swoja droga a ze nie ma innych-nowych to wtedy takie forum powoli zamiera ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda jakby zupelnie padlo, jesli to jest kwestia hostingu i domeny to nie sa to az tak duze koszty,

swoja droga nigdy nie lubilem ewiza, ale to glownie dlatego, ze wchodzac na strone glowna forum nie bylo widac dat przy tematach i nie bylo wiadomo kiedu byly napisane jesli sie ich nie otworzylo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie to forum istnieje dzięki takim ludziom jak sly6 (ponad 10 tys. postów :-o) za co należą się podziekowania: Dzieki Ci serdeczne i szacun za to co robisz o WIELKI SLY6 ;)

Ja jestem tu 'świeży'. Pod koniec czerwca lece na mojego pierwszego WATA i bez tego forum bym chyba nie dal rady. Na pewno opisze jak było i bede tu zagladal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...