Skocz do zawartości

Czy Ktoś Kiedykolwiek Wypełniał Tą Aplikacje?


Angela ;*

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zagwozdkę gdyż kilka dni temu odwiedziłam tą stronę stronie http://www.usagc.org/ 'zapisałam' się itd itp

I dzisiaj zadzwonił do mnie jakiś facet (przedstawił się ale teraz nie powtórzę imienia i nazwiska, zresztą to mało istotne) i pytał ile mam lat gdzie mieszkam czy wypisywałam coś takiego o zieloną kartę i czy wiem, że moi rodzice muszą wyrazić zgodę w przypadku wylosowania. Odpowiedziałam na te pytania itd. I powiedział, że wyśle mi coś pocztą. Napisałam 'coś' ponieważ nie do końca zrozumiałam co to ma być - on nawet nie powiedział co wyśle. Facet był na pewno Amerykaninem - powiedział, że dzwoni ze stanów itd.

Ale dziwi mnie fakt bo w ogóle nie wiem o co chodzi w jakiej sprawie on do mnie dzwonił tak na prawdę, po co, na co, i telefon w niedziele? I powiedział, że jeszcze oddzwoni ale tez nie powiedział kiedy.

Logował się może ktoś na tej stronie i miał podobną sytuacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 temat podobny w przeciagu 3-4 tygodni a ostatni z pare dni temu byl

a po co podajesz komus dane,na tak nie pewnej stronie>nawet nie ma zakonczenia gov

juz jestes na tyle dlugo na forum ze powinnas wiedziec jaka strona jest dobra i bezplatna na loterie wizowa i prowadzona przez rzad USA

a tak jak chcesz stracic kase oraz inne sprawy to Twoja sprawa ale nawet na rzadowych stronach nie ma tego kto moze brac udzial w loterii

to tak jakbys mi podala dane,ja bym wzial kase za to a potem powiedzial sorry ale Pani sie nie kwalifikuje na loterie

tutaj masz strone ta:

http://www.dvlottery.state.gov/

jak widzisz ta jest z org a ta z gov i ta jest ok

reszta to kazdy chce zarobic na loterii i tak to nalezy rozumiec

ps byl ostatnio taki juz przypadek ze dzwonili z USA a ktos podal numer telefonu z pare lat temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale czy uzywalas stron jak koncowka gov czy tez innych jak to wyzej

jak wyzej to daruj sobie takie cos i zapisz ta strone ktora Ci podalem

Ona jest w porzadku i jest bezplatna ,bedzie tam wiadomo kiedy bedzie loteria oraz kto bedzie mogl wziasc udzial w niej

Nie wiem ile masz lat ale takie pozwolenie nic nie da na wyjazd Twoj,poniewaz to rodzice musza starac sie o loterie i moga wyslac 2 zgloszenia

ale jesli wygraja rodzice i dostalibyscie wizy na pobyt staly ale z roznych przyczyn glowny aplikant by nie wyjechal to Ty bys nie mogla leciec ,takie sa zasady tego ze glowny aplikant musi wjechac 1 lub tez z Toba plus innymi osobami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dniu zgloszenia musisz byc pelnoletnia i jakbys wypelniala wniosek przez strone rzadowa to bys wiedziala jak jest..wiek to 1 z wielu pkt ktore musisz spelnic

bo z tego co widze to byly to takie strony jak te ,,no ale moge sie mylic wiec jakie to byly strony www

wpisz sobie w google dv 2003 i Ci wyjdzie strona Ambasady USA po polsku z loterii wizowej w pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...