Skocz do zawartości

Wrazenia Z Interview W Stanach


domi22

Rekomendowane odpowiedzi

No tak troche poszukałem i wiem że napewno wspólne mieszkanie wypali albo jakieś zdjęcia, wspólne konto bankowe, ale czy to wystarczy? i sory za takie banalne pytanie ale to raczej tylko żeby się upewnić: czy jak spyta się mnie na interview czy nielegalnie pracowałem to mam powiedzieć że tak no bo skoro bylem tu nielegalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz bede pisac jak kto jest teraz i tylko teraz,,co bedzie za rok-pare miesiecy to nie wiadomo co moze byc z urzedem-prawem..

I teraz tak jak bedzie slub z obywatelka to praca jest tzw przebaczana wiec ..nie musisz nic mowic ze pracowales ale wrazie pytan mozesz odpowiedziec

czy zdjecia-rachunki moga pomoc w GC..jesli nie bedziesz sie dobrze znac z zona,nie bedzie widac milosci oraz ze razem bedziecie i byliscie to i 1000 dokumentow moze nie wystarczyc,,tak wiec rachunek wspolny-dom-ubezpiecznie mowi ze jestescie razem ale to tylko dokumenty ktore pokazuja ale nadal musisz swoimi odpowiedziami pokazac ze slub z milosci jest..bo dokumenty mozna zrobic ale gorzej z rozmowa moze byc

a wiesz o tym ze prawo w USA powoli sie zmienia i moze byc tak ze nim wezmiesz slub-bedziesz legalizowac pobyt mozesz miec duze problemy z legalizacja pobytu-nawet teraz masz taki temat o takim czyms..wiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...