Skocz do zawartości

Czym Sie Konczy Latanie-jazda Bez Waznego Statusu


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Uczelnie sa bardzo liberalne i taki przypadek lub ten przypadek nie jest odosobniony, takich nielegalnych na uczelniach amerykanskich jest bardzo duzo, i nie on pierwszy ma sie bac.

Ale jak zostanie to ma szanse pracowac na takich jak jego matka ciootka obamy i cala rzesza innych nielegalnych ktorzy wysysaja system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>&">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>&" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Przeczytalam ten artykul i nie wiem czy mam wspolczuc tym ludziom czy tez nie.Zastanawia mnie tylko jedna rzecz ,ze Ci ludzie sa tu nielegalnie a mimo to swiadomie jada w tereny nadgraniczne, a potem jest zdziwienie i placz ,ze zostali zatrzymani i deportowani.Tyle mowi sie o tym czy to w prasie czy w telewizji czy na internecie, a jednak co niektorzy dochodza do wniosku,ze to sie mnie nie tyczy,hmmmmmmm przykre to,ale prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 lat w Stanach i chlopak nie zadal sobie trudu w jakikolwiek sposob dokonac legalizacji? Nie zalapal sie na zadna amnestie? Moze i chlopak madry, ale chyba leniwy

Nie mowie ze takie postepowanie pochwalam, ale mowienie ze chlopak jest leniwy to spora przesada. Dostal sie na Harvard bez kasy i bez koneksji, wylacznie dzieki swojej ciezkiej pracy, wiec chyba az takim leniem nie jest. Dokonac legalizacji w jakikolwiek sposob znaczy na przyklad w jaki? Jezeli chlopak byl tu wwieziony na jakiejkolwiek wizie w co szczerze watpie, to moze i jakies nikle szanse na zalegalizowanie statusu sa. Najprawdopodobniej jednak przewieziono go na cudzych papierach albo jeszcze gorzej, w ogole bez inspekcji. W takiej sytuacji jego szanse na uregulowanie statusu sa praktycznie zerowe, nawet slub z obywatelka go nie ratuje. Zreszta o jakiej amnestii w ciagu ostatnich 15 lat mowisz? W wieku 4 lat mial malo do powiedzenia czy chce nielegalnie przekraczac granice czy nie, w ciagu kolejnych 10 (ze niby nic nie zrobil zeby sie zalegalizowac) zreszta pewno tez, zreszta mleko juz sie rozlalo. Ta decyzje podjeli za niego (i za wielu innych w takiej sytuacji) rodzice uwierz mi, z dobrymi checiami zapewnienia mu lepszej przyszlosci; przejedz sie do Meksyku to zobaczysz o czym mowie. Inaczej nikt by zycia swojego, a tym bardziej swoich dzieci nie narazal zeby tu przyjechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie ze takie postepowanie pochwalam, ale mowienie ze chlopak jest leniwy to spora przesada.

A ja uwazam, ze wszyscy powinni byc rowni wobec prawa. Zarowno Ci, ktorzy nosza nazwisko Baladeras jak i Polanski. Bez prawa pozostaje juz tylko anarchia jak powszechnie wiadomo . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuzia a zobacz nawet na tym forum co sie dzieje,ze sie pisze ale i tak inny czlowiek wie swoje wiec ,,i potem wychodza rozne sprawy na jaw ...

Nie mozna mowic o lenistwie kogos jesli w prawie nie mozna znalesc czegos aby zalegalizowac komus pobyt

jak narazie ostatnia amnestia byla tak duza za czasow Prezydenta Regana a wiec w latach 80-tych .

potem byly inne sprawy prawne ale nie takie jak ta amnestia

I teraz jest wiele pytan,nie pewnosci z tym ..a jak kto sie skonczy to zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...