Skocz do zawartości

Praca W Policji W Usa?


annkrav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Moge napisac to co ja wiem z zycia

1. O ile mi wadomo do sluzb mundurowych chyba wszedzie jest wymagane obywatelstwo lub minimum 2 lata GC i czysty rekord ; Posiadanie GC nie znaczy ze kogos przyjma- (chetnie biora do armi na mieso armatnie wysylajac na pierwsza linie frontu jako kierowca cysterny np- z GC cie przyjma i jak podpiszesz kontrakt to w trybie natychmiastowym dostajesz obywatelstwo)

2. Jezeli komus jakis prawnik powiedzal ze moge ci zalatwic wize.... to ja bym zaczol pierw sie dowiadywac czy cos takiego jest mozliwe :(

3. Rozmawialem z Policjantami- na autostradach sa Skale kazdy truck tam musi zjechac na kontrole nosnosci i wyrywkowa lapanka; czesto jak sie jedzie i przekracza granice miedzy stanami- W wiekszosci przypadkow w nocy, w weekendy sa one zamkniete bo wiekszosc ze stanow szuka oszczednosci - na tych skalach pracuje Policja; moze wyjatkiem jest Wyoming - akurat ten stan ma nadmiar pieniedzu z gazu i ropy :)

O ile mi wiadomo to w obecnym czasie nie bedzie to takie proste dostac sie do Policji- ale kto wie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam,

interesuje mnie temat pracy obcokrajowca w Policji USA. Dokładniej chodzi o te lokalne, bo gdzieś na forum czytałem i w realu słyszałem o tym, że małe lokalne miasteczka oraz wioski zatrudniają do Policji ludzi z obcego kraju ponieważ amerykanie nie chcą pracować w tych małych mieścinach. A mi to nawet na rękę. Czy mógłby ktoś powiedzieć mniej więcej w jakim stanie najlepiej szukać i jakie miasteczka wybierać. Może ktoś zna taki przypadek, ewentualnie odeśle do jakiejś stronki itd żeby poczytać. W grę wchodzi również straż itp. Może jakaś droga, którą łatwiej się dostać?

pzdr

Boze , kto Wam takie bzdury opowiada ??!!!

Do pracy w Policji w USA jest bardzo trudno sie dostac i jesli nie jestescie obywatelami USA , a do tego nie mowicie perfect po angielsku, nie macie czystej przeszlosci i minimum sredniego wyksztalcenia, to zapomnijcie o byciu tutaj policjantem !!!!! I przestancie wypisywac bzdury, bo czytajac takie posty jak ten powyzej , nie wiem czy smiac sie czy plakac.

Koniec kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...