Jump to content

Przelewy Bankowe


Inezand

Recommended Posts

Jest taka mozliwosc i teraz zalezy od banku ile wezmie za takie cos oraz w jakim czasie przesle pieniadze do banku

Np w takim Citi banku w oddzialach swoich pomiedzy USA a Polska przelew idzie 1 dzien a do tego kosztuje 8 dol us ,,jesli to sie robi przez internet

Co innego moze byc do innego banku

tutaj mozesz zobaczyc jak kto jest z pewnym bankiem

http://www.przelewyzagraniczne.pl/bank-pekao-sa

kazdy bank ma swojej stronie takie cos jak oplata za wysylanie pieniedzy zagranice

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Robiłem jakoś latem przelew $180 z Multi Banku do Wachovia Bank. Szedł on chyba z tydzień czy nawet dłużej, a opłaty się pojawiały stopniowo różne - to z multibanku, to z wachovii (wszystkie opłaty ja pokrywałem) i łącznie te opłaty wyniosły jakieś 60-80zł o ile dobrze pamiętam. Nie liczę tego, co mnie przycięli na kursie waluty. Jeśli chodzi o przekazywanie kasy komuś konkretnie (ja musiałem zrobić przelew do pewnej organizacji) to zdecydowanie serwisy typu PayPal są lepszą opcją.

Link to comment
Share on other sites

Hej! moze glupio zabrzmi moje pytanie, ale interesuje mnie kwestia przelewow z polski do usa. Praktykowal ktos to? i w ogole czy w bankach jest taka mozliwosc, interesuje mnie Bank Of America dokladnie.

pozdrawiam

W BOA z tego co kojarze to za samo przyjęcie Wire Transfer jest opłata 35$, do tego koszt z banku źródła (SWIFT) jest czasem ciężki do oszacowania z względu na sposób działania (SWIFT). Także jak już ktoś tutaj napisał, PayPal jest bardzo optymalnym rozwiązaniem.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...