Skocz do zawartości

Teoria Czwartkowa


Anesia81

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim, dzisiaj mija 5 dzien od mojego interview (bylam 1 lipca po k1) a dhl jak nie bylo tak nie ma, skreca mnie jak patrze jak rosnie cena mojego wymarzonego bileciku, ale nie kupie jak nie zobacze wizy. W tamtym roku paszport dostalam po 2 dniach w czwartek, czytajac forum znalazlam jeszcze kilka osob co wize dostal wlasnie w czwartek, a wpisow dotyczacych innych dni tygodnia nie widzialam. Nie wiem czy to tylko jakas moja teoria w deperesji oczekiwania czy moze cos w tym jest, ze ludzi bez wzgledu na dzien interview dhl odwiedzil w czwartek. Mojego tracking codu ciagle nie ma systemie. Brak mi juz cierpliwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie pozostaje Ci nic innego jak tylko czekać. Wiem, że łatwo się mówi, ale tylko cierpliwość jest teraz pożądana. A co do biletu to minimalnie większa kwota jest do strawienia, jeśli tylko pomyślisz że niedługo będziesz z Nim :) Wtedy jakoś wszystko ma mniejsze znaczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwarantuje Ci, ze nic nie analizowali.. ja pamietam, ze kupilam bilet jeszcze przed wizyta w ambasadzie, i powiedzialam o tym podczas spotkania, ze mam juz bilet, a pani na to, ze mam sie nie martwic, bo od dnia po spotkaniu w ciagu 5 dni roboczych wiza bedzie u mnie . no i dosza piatego dnia, a szostego dnia o 6 rano bylam juz na lotnisku :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carolcia mialas szczescie ze nic nie pokrecili z Twoimi danymi na wizie bo wtedy mialabys problem no ale to dobrze ze tak to sie skonczylo

nastepna teoria moze byc taka jest czas wakacji wiec moze nie byc duzo osob w pracy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec dzisiaj w koncu okolo 14 dostalam "przesylke" no i wszytko ok, ale bilecik moj wymarzony przez ostatnie 24 h poszedl z 150 dolcow w gore i coz nie mialam wyjscia musialam kupic i tak byl najtansza opcja, pozatym nie polecam nikomu kupowac biletu 5 dni przed wylotem, ceny sie zmieniaja co chwile i za nim wpisalam nazwisko juz byla inna cena wiec anulowalam, a potem juz nie bylo miejsc, po godzinie znow byly w poprzedniej, masakra

Tak czy inaczej regula 5 dniu roboczych w moim przypadku wyniosla 6... Moze zrobili sobie dluzszy weekend z okazji 4 lipca, tak czy inaczej wize mam wystawiona dopiero 7 lipca a romowe byla 1, paszport wyslali wczoraj, a bez wzgledu na miejsc dhl przywozi nastepnego dnia po wyslaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...