Skocz do zawartości

Prawo Arizony Dzieli Amerykanów


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o co ten caly szum tak naprawde.

O polityczna poprawnosc. Wszystkie pomysly na prawa antyimigracyjne sa inspirowane glowne przez niechec do nielegalnych przybyszow zza Rio Grande, a nie do nielegalnych imigrantow jako takich. Dla przecietnego amerykanskiego zjadacza czizbergerow 'nielegalny imigrant' to wylacznie 'meksykanin' czyli brazowy kolo hablajacy po hiszpansku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To wszystko dlatego ze ci zza Rio Grande stanowia najwiekszy odsetek tych nielegalnych a prawo bedzie przeciez dotyczyc wszystkich jednakowo( tych zza Atlantyku tez). Jezeli ktos wchodzi do mojego domu lub na moja dzialke nieproszony to normalna rzecza jest ze staram sie go wyprosic. Ja rozumiem jak najbardziej tych wszystkich ludzi ktorzy chca mieszkac w USA i sa nielegalnie , nie rozumiem tylko ich protestow i dyskusji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Sad najwyzszy utrzymal w mocy najwazniejszy punkt prawa Arizony w materii nielegalnych (SB 1070), ktory zezwala na sprawdzenie statusu imigracyjnego zatrzymanego, jesli istnieje podejrzenie ze jest nielegalnie w USA. Odrzucil pozostale trzy punkty.

http://online.wsj.com/article/SB10001424052702304898704577480392205316110.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...