Skocz do zawartości

Karty Dolarowe Z Kont Polskich


piotrus_pitt

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakis bank w Polsce, ktory ma konta dolarowe i do nich regularne karty (Visa, itp.) ktorymi mozna placic w sklepach i korzystac w bankomatach w USA?

Wiem, ze podobna usluge ma Citibank ale znajomi maja z tym bardzo zle doswiadczenia (czytaj: nie dziala, dwa razy probowali, za kazdym razem obsuga Citibanku mowila, ze to byly chwilowe problemy i takie tam... a karty jak nie dzialaly za granica tak nie dzialaly).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w PEKAO S.A Visa rozliczana w dolarach ale nie dzialalo to za dobrze...moglem kase wyplacic z bankomatu z czego pobieralo 4% prowizji od wyciagnietej kwoty...w zadnym sklepie nie dalo rady zaplacic a w obsludze karty powiedzieli mi,ze to wina terminala....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od ponad dwóch lat mam takie konto w BZWBK. Opłata jest tylko za kartę, roczna, chyba 10 USD.

Do konta jest wydawana karta Master Card, wypukła, więc bez problemu korzystałem z niej tak jak z karty kredytowej żeby np. wynająć samochód.

Wszystkie płatności kartą są bez prowizji, jedynie wyciągnięcie pieniędzy z bankomatu w USA kosztuje około 6USD za każde wyciągnięcie, niezależnie od kwoty.

Ogólnie polecam, opcja znacznie wygodniejsza niz martwienie sie o przelicznik walut itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...