Skocz do zawartości

Wiza Dla Tescia, Ja Jestem Legalnie Zona Nie


Rekomendowane odpowiedzi

witam

tesc chce sie ubiegac o wize turystyczna

ja jestem legalnie w usa, moja zona nie, przyleciala do usa na wizie turystycznej waznosc pobytu w usa juz wygasla

jakie szanse ma na otrzymanie wizy, co podac w formularz, podac ze corka jest w usa ??

podac ze zatrzyma sie u nas ??

prosze o porade

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej powinien podać, że ma córkę w USA, jeśli jest tam takie pytanie.

Zawsze wszyscy powtarzają, że lepiej nie dostać wizy za male związki z krajem, niż za kłamstwo.

Co do zatrzymania się u Was, to tam chyba też jest takie pole, gdzie trzeba podać taką informację.

A z tego, co napisałeś to wnioskuję że Twoja żona jest jeszcze legalnie, bo jej pobyt jeszcze mieści się w ramach wizy, jakie dostała od urzędnika imigracyjnego. Zależy też oczywiście, co wpisała we wniosku o wizę, bo mogą (ale nie muszą) się do tego przyczepić.

A jakie ma szanse?

Tak jak każdy - 50/50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie dla osób, które kiedykolwiek przedłużyły pobyt w Stanach Zjednoczonych

• Pozostanie na terenie USA nawet 1 dzień dłużej ponad czas pobytu określony przez urzędnika imigracyjnego na formularzu I-94 powoduje unieważnienie wizy w paszporcie mimo, że termin ważności podany na wizie nie upłynął. Pasażer nie będzie wpuszczony do USA na podstawie takiej wizy.

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/consular.html

tak wiec i ta wiza nie jest juz wazna na ponowny wlot na teren USA

i teraz jak Tesc nie chce miec w przyszlosci problemow z wiza -wjazdem to niech pisze prawde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej wpisac tam gdzie zamierza byc oraz z kim ma sie spotkac

bo nie wiem jak sobie poradzi ta osoba na rozmowie a po co glupio wpasc

wiesz o tym ze teraz jest ds 160 do wypelnienia na wize turystyczna bo widze ze czytales stare posty-tematy o ds 156-157 a tego juz nie ma...masz na forum jak wypelnic taki ds 160

http://www.usa.info.pl/board/Jak-Wypelnic-Ds-160-t16284.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...