Skocz do zawartości

Computer Science Czy Buisness Administration


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym zaczerpnąć waszej opinii.

Co sądzicie o studiowaniu Computer Science w USA . Chodzi mi tylko o możliwości jakie daje skończenie takich studiów w USA.

Co sądzicie o studiowaniu Buisness Administration ( Management lub Finance ) w USA ?

Co jest bardziej korzystne ? Zakładając, ze Osoba interesuje sie tymi dwoma dziedzinami i Biznesem i Informatyką.

Co daje większe możliwości po skończeniu studiów ? Lepsza prace, większa płaca, większe zapotrzebowanie rynku itd...

Co wy byście wybrali ?

Proszę o waszą opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie uważacie ze Buisness Administration to jest tzw. " mięki kierunek ".

Że i po Computer Science czy po Psychology można być Management czy Entrepreneur czy nawet Marketing.

Co sadzicie o takim stwierdzeniu ze nie trzeba studiować Buisness Administration by byc Management, bo przecież i po Computer Science możesz być Management.

A po Management nie za bardzo możesz być Informatykiem.

Co o tym sadzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minor to jest tak jakby ceryfikat ?

Pisaliście na forum, ze Minor mało znaczy.

Jak to jest z tym ?

Mi nie chodzi o minor - mi chodzilo o double major. To znaczy doslownie masz dyplom z dwoch kierunkow.

gal pisze ze niektore szkoly nie pozwalaja double major, mozliwe, osobiscie ja o nich nie slyszalam, wszystkie szkoly z ktorymi mialam do czynienia pozwalaly na double major.

Co do minor, to jak juz ci tlumaczylam, rafal, to nie jest zaden certyfikat, nie figuruje nawet na dyplomie. To jest po prostu po to zeby mozna powiedziec pracodawcom/grad school ze masz pewna znajomosc z danym przedmiotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie uważacie ze Buisness Administration to jest tzw. " mięki kierunek ".

Że i po Computer Science czy po Psychology można być Management czy Entrepreneur czy nawet Marketing.

Co sadzicie o takim stwierdzeniu ze nie trzeba studiować Buisness Administration by byc Management, bo przecież i po Computer Science możesz być Management.

A po Management nie za bardzo możesz być Informatykiem.

Co o tym sadzicie ?

Logiczne. Tylko nie zgadzam sie ze stwierdzeniem ze Business Administration jest "miekki" kierunek, troche zalezy jaka orientacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katlia a skończeniu studiów Buisness Administration na jaka można liczyć prace.

Czy to nie tak jak chcesz zarządzać np. jfirma komputerowa to zechcą wykształcenia komputerowego a nie Buisness Administration ?

Tak w skrócie na jakiej płaszczyźnie można pracować po Buisness Administration ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...