Skocz do zawartości

Zmiana Miejsca Pobytu - Wiza


Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam takie pytanko. otóż wczoraj dostałam wize turystyczną na 10 lat. w podaniu wpisałam w miejsce pobytu adres znaomego, który mieszka w Tampie, gdyż miałam poczatkowo zatrzymac się w hotelu w Tampie, ale nei znałam jeszcze adresu więc wpisałam adres prywatny. teraz nastapiła zmiana planów i oboje będziemy zatrzymywac sie w jakimś hotelu w Nowym Jorku (jeszcze niie znam dokładnego adresu) w każdym bądź razie moje pytanie brzmi - czy taka zmiana planów jest jakoś źle traktowana? tzn. krzywo na to patrzą? będa musiała się tłumaczyć? czy lepiej kręcic, że np. zatrzymujemy sie na 2dni w Ny a potem jedizmey do Tampy? czy jak? wyjazd planuje dopiero na grdzień, więc chyba można w okresie takiego czasu zmienić plany? z tym, że bilet będe bukowac już za kilka dni, także w sumie sama nie wiem.. pomóżcie!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za rade

a jeszcze jedno małe pytanko

jak znajomy przylatuje z Tampy również na jfk i będzie czekał na lotnisku to będę mogła się spotkać z nim przed ta rozmową czy dopiero po? nie orientuje sie jak to jest organizacyjne, bo jeszcze nigdy nie leciałam samolotem, wiem tylko że milion bramek itp i sie zastanawiam na którym etapie się spotkamy, czy np. po całej odprawie lotniskowej czy jak to się zwie, no nie jestem zbytnio zorientowana w tej kwestii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...