Skocz do zawartości

Konto W Usa. Czy Ktoś Się Spotkał Z...


Sobanek88

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki oto problem. Dwa lata temu byłem na W&T w USA i, co oczywiste założyłem tam darmowe konto bankowe w Wells Fargo. Po zakończeniu W&T nie korzystałem z tego konta (nie logowałem się), po czym, niedawno loguje się, gdyż miałem tam jakies grosze typu 6, 7 $ i, ku mojemu zaskoczeniu... nie mogę się zalogować, system informuje mnie, że nie rozpoznaje mojego loginu i/lub hasła. I probuje dojsc do tego, o co chodzi? Czy Wells Fargo mogło mi po prostu zlikwidować to konto z racji braku obrotów i operacji przeprowadzonych na nim? Ktos sie spotkal z taka praktyka? Wiem też, że mieli problemy z wysyłaniem do mnie maili bo podalem polski, więc może przy zmianie "terms and conditions" konta, o czym informację przesyłają mailem, zlikwidowali mi konto, gdy ich nie zaakceptowałem? Boje się, żeby mi jakiś opłat nie ponaliczali, i żebym się nie zdziwim np. za kilka lat, jak mi jakis dlug przyjdzie placic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie pobierałeś kasy z konta a zostały naliczone jedynie opłaty za prowadzenie, to powstały w ten sposób dług jest niewielki i nawet po dłuższym czasie raczej nie urośnie do jakichś gigantycznych rozmiarów. Najlepiej gdybyś zadzwonił do banku i zapytał się o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto miało być niby darmowe, więc opłat z tytułu jego prowadzenia nie było. Chyba że coś się zmieniło w nowych terms and conditions. Zresztą chyba by mnie poinformowali o rosnącym długu lub zablokowali konto w przypadku debetu, a nie bezczynnie obserwowali jak rośnie. Gdybam, gdyż kompletnie nie znam realiów amerykańskich banków.

Ps. Sly6, klikam w zakładkę i otwiera mi się strona Nokii...

Pozostaje mi faktycznie zadzwonić.

Dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Ps. Aaa i jeszcze jedno pytanie mam, czy ktoś ma aktualnie konto w Wells Fargo? Ponoć od lipca br. wprowadzili $5 opłatę za prowadzenie konta, z tym że, nie wiem, czy ten nowy zwyczaj dotyczy tylko nowych klientów, czy też starych, którzy posiadali konto przed lipcem br.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...