Skocz do zawartości

Pomoc W Przesiadce Heatrow


Rekomendowane odpowiedzi

Witam lece 09-września 2010 do chicago z przsiadką w londynie .jest to mój pierwszy lot nie znam języka potrzebuje wszelkiej informacji .czy bagaż zostanie odprawiony docelowo do chicago,czy przy odprawie na okeciu dostanę karty pokładowe na samolot do londynu i chicago.i czy po wylondowaniu w londynie mam kierować się na odloty terminal 1 tranzyt, czy na odprawę.czy 1.5 godziny wystarczy na przesiadkę ,jeżeli ktoś leciał w taki sposób proszę o wskazówki.

. Może ktoś leci w tym dniu 09-09-2010 godz 11.55 warszawa -londyn / british airways / przesiadka w londynie do chigaco 15.20 / continental airline/ bardzo chętnie skorzystam z pomocy z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w przejściu z terminalu 1 do 5 Ci nie pomogę. Wiem tylko, że między terminalami kursują bezpłatne autobusy. Co do terminalu 5 jest on bardzo dobrze oznakowany i poruszanie sie po nim nie sprawia większego problemu...poza tym pracuje tam wielu Polaków więc zawsze można zapytać. W razie jakiś konretnych pytań pisz na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leciałam razem z męzem w zeszłym roku z Los Angeles z przesiadką na heathrow (z terminalu 1 na 3). Pomimo bardzo słabej znajomosci języka nie mieliśmy problemów. Lotnisko jest bardzo dobrze oznakowane, co krok stoi gosc z obsługi, wystarczy ze pokazesz mu bilet a on wskarze Ci w która stronę masz się udać. Miedzy terminalami kursują autobusy (też opisane). Trzymaj bilet na wierzchu i pokazuj obsłudze a trafisz z łatwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten link zaprowadzi Cię do strony na której bez znajomości języka znajdziesz wskazówki jak przemieścić się między terminalami w trakcie przesiadki między lotami międzynarodowymi.

A ten do strony na której masz krok po kroku wyjaśnione jak się dostać z jedynki na piątkę.

Pod tym linkiem znajdziesz szczegółową instrukcję (z tym, że tutaj jest wymagana podstawowa znajomość angielskiego) jak się dostać z Heathrow Central (aka Terminal 1) na Terminal 5. Instrukcję możesz wrzucić w google translatora, jest tak prosta, że nie powinno być żadnych przekłamań w tłumaczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

Witam,

mam ten sam problem. Lece pierwszy raz do Stanow i mam przesiadke w Londynie. Biletu osobiscie nie rezerwowalam i nawet nie mam tam informacji z jakiego terminalu mam lot do Bostonu. Boje sie, ze sie tam pogubie.

Mam rowniez pytanie odnosnie bagazu odprawionego, czy wlasnie ten bagaz jest odprawiany bezposrednio do Bostonu czy musze go w Londynie odebrac i potem znowu odprawic przy locie do Bostonu?

Bardzo prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odprawiajac sie w Warszawie dostaniesz informacje z ktorego terminala oraz bramki bedziesz miec samolot do Bostonu

interesuje Ciebie bagaz podreczny a ten co nadasz to odbierasz juz go w USA ..

a napisz jaka linia lotnicza lecisz z Polski,potem jaka do USA to cos sie poszuka na necie o tym :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam ten sam problem. Lece pierwszy raz do Stanow i mam przesiadke w Londynie. Biletu osobiscie nie rezerwowalam i nawet nie mam tam informacji z jakiego terminalu mam lot do Bostonu. Boje sie, ze sie tam pogubie.

Mam rowniez pytanie odnosnie bagazu odprawionego, czy wlasnie ten bagaz jest odprawiany bezposrednio do Bostonu czy musze go w Londynie odebrac i potem znowu odprawic przy locie do Bostonu?

Bardzo prosze o odpowiedz

ale ktos kto ci rezerwował bilet ma potwierdzenie z jakiego terminala lecisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ktos kto ci rezerwował bilet ma potwierdzenie z jakiego terminala lecisz...

niekoniecznie. nie zawsze jest to podawane. Wtedy należy sprawdzić na dzień przed odlotem na stronie lotniska z jakiego terminalu jest wylot. Na takim małym lotnisku jak w Wawie nie ma z tym problemu, bodaj 1 terminal do odlotów jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...